Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

+12
ionut_dinamo
Mihai Alexandru
Ovidole
Mihay92
valyb20
robiman99
slide7920
Teodor (john deere)
timmyade26
Bogd4n
Dejan845
ovidyu
16 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Lun 8 Apr - 11:39

E bine asa pretene, daca zici ca poti face ujn banner, si eu mai am treaba, ca na, is la tara... e sezonu..acu,si iar cand o sa plec la munca...tot treaba,...din noi, asta e, facem si noi cat si cand putem ,nu ? pentru baietasii astia care joaca farming simulator,
bine ar fi daca mai gasesti tu vreo cativa uploaderi

Da, am facut in asa fel incat sa se miste mult mai bine site-ul ,adica timpul de raspuns al serveru-ului la incarcare paginilor e mult mai mic, e bine asa zic eu,vad ca ai fost de acord cu mine in postul de mai sus.

Vorbim ..mai pe larg..cand o sa fii pe yahoo messenger, online,pentru mai mult timp.(adica nu doar 10 minute )

viteza de download nu e tot timpul aceiasi,oricum in general e foarte buna

daca ai instalat : Internet Download Manager,poti atinge viteza si mai mare la downlaod, uite cat am atins,eu la un mod de pe site [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , o combina claas de 27,7 MB am descarcat-o in mai putin de 10 secunde ,cred.


parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 123gl






ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Lun 8 Apr - 13:17

Off: Aia am pus-o eu Very Happy
In primul rand nu inteleg care-i faza de la tine in video apre butonul ,, DOWNLOAD'' si la mine nu .
In al doilea rand stau 10 min sa se incarce un fisier pe forum si tot nu merge , de ce ?
Oricum , daca m-as pricepe as face eu un background.
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Lun 8 Apr - 21:37

In videotutorial este explicat foarte bine,eu cred ca ar trebui sa inteleaga orice persoana care astie sa umble cat pe internet, si pe un blog/ forum.

Daca te referi .a butonul asta de download :parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Butonhovereforq

ti-am spus,puteti pune si fara el,dar daca vreti sa puneti cu el ,sa imi spuneti pe messenger, sau sa lasati un PM,pe site si va dau codul HTML,pentru respectivul logo cu download.
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 12 Apr - 10:13

nu prea se pun moduri ,pe site,parca eram cativa doritori la inceputul discutiei in acest subiect..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Vin 12 Apr - 10:32

Stii ce cred eu : Cred ca multi au crezut ca uploaderii sunt pt site-ul asta nu ala al tau. Fiindca nu au citit de la inceput. Oricum eu ma retrag din functie.
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 12 Apr - 10:53

macar nu mai vorbiti,daca nu va tineti de cuvant,nu postati de dragul de a posta si a avea nr. mare de postari,
asa e romanu , numa zice dar de facut nu sunt multi care fac, in schimb de zis ca fac, sunt cati vrei..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Mihay92 Vin 12 Apr - 12:19

La 4 mb ar trebui intr-o secunda sa fie gata.

Mie nici nu-mi merge link-ul,e site-ul inchis sau ce?
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 12 Apr - 13:39

apropo ,puneti si voi macar modurile astea romanesti acolo , daca altele nu puneti, o sa vorbesc cu andrei sa vad ce zice, ca spunea el ca putem gasi uploaderi..sau poate gaseste el..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Lun 15 Apr - 17:05

andrei intra pe messenger,flacau, sa vorbim
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 3 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum