Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

dati click pe link si vedeti cateva utb-uri..din care sa va inspirati pentru moduri utb

In jos

05072013

Mesaj 

dati click pe link si vedeti cateva utb-uri..din care sa va inspirati pentru moduri utb Empty dati click pe link si vedeti cateva utb-uri..din care sa va inspirati pentru moduri utb




         



cateva tractoare...utb din romania ;)sant frumoase..parearea mea..voua va plac...ma gandeam ca cn stie sa creeeze moduri utb noi..sa se inspire de aici...Very Happy
Atașamente
dati click pe link si vedeti cateva utb-uri..din care sa va inspirati pentru moduri utb Attachment
Fotografia0024.jpeg acesta e tractorul meuNu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(13 KB) Descarcat de 3 ori
danyel123
danyel123

Mesaje : 3
Data de inscriere : 05/07/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

dati click pe link si vedeti cateva utb-uri..din care sa va inspirati pentru moduri utb :: Comentarii

Farming_XX

Mesaj Vin 5 Iul - 22:57  Farming_XX

Leo a scris:esti praf
Ce ai ma cu el poate nu stie regulile,doamne n-am mai vazut asa copii,te-ai gasit tu repede sa te iei de el,intai uita-te la tine Wink

Sus In jos

Leo

Mesaj Vin 5 Iul - 23:03  Leo

Farming_XX a scris:
Leo a scris:esti praf
Ce ai ma cu el poate nu stie regulile,doamne n-am mai vazut asa copii,te-ai gasit tu repede sa te iei de el,intai uita-te la tine Wink
daca vrei cearta hai prin pm nu te baga tu reepede dute pe .info si ia-te de cine iti permite nu de mine.Scrie mare si frumos REGULAMENT dar ne dam smecheri si nu il citim si dupa tot astia care sunt de la inceputul forumului sunt vinovati

Sus In jos

Mesaj   Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum