Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

+12
ionut_dinamo
Mihai Alexandru
Ovidole
Mihay92
valyb20
robiman99
slide7920
Teodor (john deere)
timmyade26
Bogd4n
Dejan845
ovidyu
16 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Uploader

Mesaj  ionut_dinamo Vin 5 Apr - 9:33

Eu vreau.Mai vorbim pe mess
ionut_dinamo
ionut_dinamo

Mesaje : 158
Data de inscriere : 25/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 12:31

hai,si altii,vreau sa recuperam din urma.
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Vizitato Vin 5 Apr - 13:17

Eu as putea fi uploader, dar doar asa...cateva moduri pe zi, poate nu pot pune chiar si 2 zile la rand. Nu dispun de destul timp liber ca sa fiu cu norma intreaga.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 13:19

bre,daca ai fi singur,s-ar putea ,POATE,pune problema asa cum zici tu,dar nu se pune,asa pentru ca nu o sa fii singur,cand nu poate pune cineva ,intr-o zi pun ceilalti,2,3,4 sau cati is si tot asa..
se completeaza unu pe altu..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Vin 5 Apr - 14:40

Eu as putea sa pun moduri dar explicati-mi : trebuie testate? ; puse numai pe zippy? sa nu aiba bug-uri? etc... Va rog explicatimi si daca se pune problema de ceva sa stiti ca am experienta la uploaderi! Smile
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 14:55

Vor fi mai multe categorii printre care si una de moduri testate ( sau moduri ale farming romania mod team,si acolo se vor pune moduri romanesti.bineinteles cu acordu celor care le-au facut)

cei care vor sa discute cu mine,dati add la id-ul site-ului :

farmingromaniaforum



Ultima editare efectuata de catre ovidyu in Vin 5 Apr - 14:56, editata de 1 ori
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  slide7920 Vin 5 Apr - 14:55

Eu cred ca trebuiesc uploaderi care sa nu uploadeze dupa genul "mult si prost", ci dupa genul "mai putine moduri dar reusite".

Off:@alin Slide frumos nume...cred ca l-am mai vazut de undeva, oare?! Shocked
slide7920
slide7920

Mesaje : 272
Data de inscriere : 27/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Vin 5 Apr - 14:58

Atunci ma inscriu si eu la post .
@slide7920 : cand mi-am facut cont nici nu stiam ca exista numele asta Very Happy
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 18:55

altii?


hai bre, sa fim vreo 10 macar,
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Teodor (john deere) Vin 5 Apr - 19:32

Eu nu as putea sa ma ocup
Teodor (john deere)
Teodor (john deere)

Mesaje : 364
Data de inscriere : 25/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  vasilisvasilis31 Vin 5 Apr - 19:46

eu zic sa te multumest cu cati sunt deocamdata
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 20:20

vasile, cred ca o sa iasa o treaba bunicica cu site-ul asta
asa ca pe alnga cei care deja au postat ca sunt dornici sa fie uploaderi, pot sa mai vina si altii daca doresc..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Vin 5 Apr - 20:27

Eu recomand asa:
Suntemi putini si harnici ca daca ,,angajam'' multi si puturosi care sa le placa doar imaginea de uploader , nu facem absolut nimic . Cu cat munca incepe mai repede si mai buna facuta poate chiar lucrata cum avem si ne mandrim cu cei care fac moduri , poate ajunge ceva de capul acestui site. Este frumos lucrat de catre Andrei , dar fara un loc de downloadare multi pleaca fiindca zic ,, De unde sa iau moduri '' si apasa back pe google. Sa facem o treaba buna si de aceea ii dau dreptate lui vasilis.
Ficare gandeste cum vrea.
P.S. : A fost o parere personala care sper sa nu afecteze pe nimeni. albino
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  boss21 Vin 5 Apr - 20:33

da e buna ideea
boss21
boss21

Mesaje : 34
Data de inscriere : 03/04/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  vasilisvasilis31 Vin 5 Apr - 21:13

asa zic si eu dai batae cu cat sunt , exact multi ar pute strica totul, mai degraba 2-3 decat 10 , 3 si buni , pe parcurs pot aparea si alti.,
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Vin 5 Apr - 22:38

bine, maine incepe ,cei care v-ai postat in acest subiect ca vreti sa fiti uplaoderi, va rog sa dati add la farmingromaniaforum (id messenger) si sa va arat cum si ce este cu site-ul si cum se pun modurile
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Sam 6 Apr - 11:58

OFICIAL !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


INTRATI CU TOTII, UPLOADERII CARE S-AU DECIS CA VOR SA PUNA MODURI PE SITE, SA DEA ADD,ASTAZI LA

id-ul de messenger farmingromaniaforum , sa le explic tot ce trebuie.

Astept pareri despre site.

De asemenea,daca poate cineva, sa faca un background bun,undeva la 1280 x850 ,
si un banner undeva la 800 x180-200 px , astept cu eventualele imagini ,aici in subiectul acesta.

Astept pareri, nu l-am impopotonat cu o tona de plugin-uri,care nu erau de asa mare folos,pentru ca se incarca server-ul inutil, si timpul de raspuns al acestuia ar fi fost mai mare.

Dati-va o parere despre el.
Ce ar mai trebui adaugat, daca este ceva, o parere in general.

ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Cristi Dinu Sam 6 Apr - 22:51

O sa fie o treaba excelenta cu site-ul asta .Dar am o nelamurire:doar mie mi se incarca cam greu cand navighez pe site?

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Sam 6 Apr - 23:02

bre, da nimeni nu mai zice nimica?
acuma cand e gata site-ul
hai care a zis ca se baga uploader, adica vrea sa fie uplaoder, sa dea add la farmingromaniaforum, sa vorbim
am facut tutorialul video despre cum sa adaugi un mod pe site




take a look,si raspunde-ti la subiect aici, hai sa incepem la pus moduri

site-ul se mai incarca cateodata mai greu,asa e in multe site-uri nu numai pe asta, am incercat sa pun doar necesar-ul..nu l-am incarcat nu multe plugin-uri..decat cele necesare...
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  slide7920 Dum 7 Apr - 11:32

Frumos site Wink
Un sfat:Incearca sa faci categori la scule adica cositori pluguri discuri etc.Iar la tractoare pune JD Case Claas si tot asa, la fel si la combine.Iar la utilaje speciale adauga "incarcatoare frontale", "telescopic", etc si creaza linia cu Mape iar la mape sa fie subcategori gen "obiecte", etc.
slide7920
slide7920

Mesaje : 272
Data de inscriere : 27/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Bogd4n Dum 7 Apr - 11:42

E ok site-ul...dar cred ca trebuie un logo mai calumea la site..
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Dum 7 Apr - 11:57

pai,am zis si mai inainte,care se pricepi si pot sa ajute, sunt liberi sa faca un banner,si un background,pentru site
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Alin Slide Dum 7 Apr - 13:23

Da , eu mi-am facut cont cu numele Alin Slide si de cand voi putea incepe sa pun moduri ?
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  ovidyu Dum 7 Apr - 13:37

poti incepew sa pui de cand vrei,ti-am dat atributiuni,ca sa poti pune moduri
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Ovidole Dum 7 Apr - 23:04

@ovidyu arata mult mai bine acum decat inainte. Eu unu zic sa nu te grabesti cu el, sa nu incepi cu postatul modurilor de acum...mai intai termina-l complet(un banner frumos, un background...vad ca deja ai zis ca daca poate cineva sa faca unele) si dupa. Eu unu sunt foarte ocupat saptamana asta(si saptamana trecuta am fost, din cauza asta nu am putut sa intru pe mess) si nu cred ca pot sa intru pe mess si sa stau mai mult de 10 min de vorba cu tine...o lasam pe saptamana viitoare.

Vad ca incerci sa gasesti uploaderi, da nu prea iti iese..nu prea e bine.De uploaderi am sa ma ocup eu.Acum avem si iconn-uri noi(deocamdata nu le-am "instalat", dar o sa o fac cat de curand) o sa fac si un mini banner pentru site-ul de moduri(site-ul facut de tine).

...ce ar mai trebui sa faci ar fi viteza de download daca poti sa o faci mai mare, daca nu e foarte buna si asa..am descarcat 24MB in 2 minute..e destul de buna mai ales ca e directDownload nu mai ai restrictii, tot felu de reclame aiurea...

p.s sper ca am scris tot incat sa intelegi...sunt cam obosit..am sa citesc mesajul asta inca odata dimineata si daca am gresit ceva am sa corectez(acum sunt foarte obosit)
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand ! - Pagina 2 Empty Re: parteneriat / site de moduri pentru romani in primul rand !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum