Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs : Cel mai frumos banner

+15
Qone
Leo
gabitala
americanu
Bogd4n
dragos17
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Mihai94
schneider4955
FliPe
VASYLE21
robiman99
Cristi Dinu
vasilisvasilis31
Ovidole
19 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Al cui banner crezi ca este cel mai frumos?

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap41%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 41% 
[ 11 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap0%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap4%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap4%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap11%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap11%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_lcap29%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 I_vote_rcap 29% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 27
 
 
Sondaj inchis

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Sam 26 Ian - 12:38

@vasilisvasilis31 - daca vrei sa fie cuprinsa si combina, trimite-mi combina ca sa o pot intoduce in urmatorul sample de backround; daca aveti si alte ideei, nimeni nu va sta impotriva imaginatiei si creatiei voastre Wink
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  vasilisvasilis31 Sam 26 Ian - 17:42

imagini pot sa-ti fac dar combina ramane 100% VIP
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Vizitato Sam 26 Ian - 17:47

Baieti, dar o vacuta (2-3) nu pot fi? Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Sam 26 Ian - 18:23

In fine, nu mai conteaza...chiar nu mai am nervii necesari pt acest banner/backround - deci, ies din aceasta discutie asa cum am intrat si uitati de banner/backround fara sa lezez pe nimeni.

A fost concursul pt asa ceva... nu am participat - asta e; o sa se ocupe adminul de interfata forumului dupa bunul sau plac si a celor ce se vor implica in schimbarea interfetei.

Numai bine! Smile

MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  dragos17 Sam 26 Ian - 19:03

MaxIULIAN a scris:In fine, nu mai conteaza...chiar nu mai am nervii necesari pt acest banner/backround - deci, ies din aceasta discutie asa cum am intrat si uitati de banner/backround fara sa lezez pe nimeni.

A fost concursul pt asa ceva... nu am participat - asta e; o sa se ocupe adminul de interfata forumului dupa bunul sau plac si a celor ce se vor implica in schimbarea interfetei.

Numai bine! Smile


ma dar bine ai gandi ia sa il fraieresc pe asta cu benerul si asa sa am combina si eu
pana acuma erai extrem de hoatarat sa faci benere si tot felu da alea

acuma ca ai vazut ca nu iti merge te retragi ?
ce profitor esti
parca ziceai la toti ca "modurile" tale sunt VIP si ca nu dai la nimeni
acuma ca prin minune ai uitat ce inseamna termenul VIP.
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Ovidole Sam 26 Ian - 20:29

@dragos17 nu cred ca e cel mai potrivit mesaj pe care l-ai lasat. Daca @MaxIULIAN nu vrea sa mai faca bann-ere, background-uri nu e din cauza ca @evasilisvasilis31 nu a vrut sa ii dea combina ci are el niste motive bine-ntemeiate. Intradevar daca vrei sa faci un banner sau orice altceva cu un mod din joc ai nevoie de acel mod ca sa ii faci poza dintr-un anumit unghi. ...cred ca mai bine nu lasa-i acel mesaj.
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Bogd4n Sam 26 Ian - 23:55

Daca Max voia combina o cerea din prima..nu punea 2 tractoare...punea un tractor si cerea o combina..
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Vizitato Dum 27 Ian - 12:13

superb vasilis Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 3 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum