Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs : Cel mai frumos banner

+15
Qone
Leo
gabitala
americanu
Bogd4n
dragos17
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Mihai94
schneider4955
FliPe
VASYLE21
robiman99
Cristi Dinu
vasilisvasilis31
Ovidole
19 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Al cui banner crezi ca este cel mai frumos?

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap41%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 41% 
[ 11 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap0%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap4%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap4%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap11%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap11%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_lcap29%Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 I_vote_rcap 29% 
[ 8 ]
 
Total voturi : 27
 
 
Sondaj inchis

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Joi 17 Ian - 23:12

@ Andrei Valentin - daca vrei....si iti place iar restul membrilor ai acestei comunitati nu sunt contra, pot sa te ajut cu acest backround/template pt acest forum:
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Maxiulianh1oj1

p.s.: il am la rezolutie maxima/HD, pe diferite sectiuni (header,footer) - acesta este doar o "pictograma". Wink
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  robiman99 Sam 19 Ian - 0:23

Ii super beton si frumos,eu sunt pro pentru el.Merita

robiman99

Mesaje : 203
Data de inscriere : 08/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  americanu Sam 19 Ian - 10:58

si eu sunt pro arata foarte bine ...max iarba aia de sub tractoare parca ii canabis Smile)
americanu
americanu

Mesaje : 59
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  gabitala Sam 19 Ian - 13:37

parca trebuia sa contina utilaje romanesti, e totusi un forum romanesc ce are o echipa de modding formata din romani si sunt si utilaje romanesti care arata bine cum ar fi gloria lui vasilis excavatoul si tih-ul lui sdfkz, etc
gabitala
gabitala

Mesaje : 122
Data de inscriere : 16/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  schneider4955 Sam 19 Ian - 14:01

Este bannerul original dupa site-ul oficial.

schneider4955
Moderator
Moderator

Mesaje : 264
Data de inscriere : 12/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Leo Sam 19 Ian - 15:13

totusi trebuie modificat putin,sa nu fie albastru(sa fie verde ca actualul)si in loc de tractoarele alea mari sa apara cele romanesti.asta e parerea mea Very Happy
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Qone Sam 19 Ian - 15:54

Ai dreptate @schneider8400 iar daca Andrei il accepta acesta ar fi cel de-al 3-lea site cu acelasi banner.
Qone
Qone

Mesaje : 23
Data de inscriere : 16/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Bogd4n Sam 19 Ian - 16:03

Din cate am observat eu MaxIULIAN lucreaza foarte bine in Photoshop,tema e faina...ar putea sa schimbe culoarea si sa puna alte tractoare...Depinde de el acum si de Andrei!
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Ovidole Dum 20 Ian - 22:48

Va rog sa imi scuzati apsenta pe forum saptamana trecuta, dar nu am putut sa intru mai deloc(doar cateva minute de pe tel) ..

Mie unu imi place foarte mult backround-ul facut de @MaxIULIAN doar ca asa cum a spus si @gabitala si @sdfkz acum cateva saptamani: din moment ce e un forum romanesc sa folosim utilaje romanesti.

@MaxIULIAN am sa vorbesc mai multe cu tine si cu @schneider8400 pentru ca stiu ca lucrati foarte bine in PS si o sa am nevoie de ajutor, dar mai intai sa imi fac eu ceva timp
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Lun 21 Ian - 22:43

E doar un "sample" - ca si idee :
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Maxiulian1z9d1p

p.s: conform cerintelor... Wink
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Cristi Dinu Lun 21 Ian - 22:49

Wow!!Cel mai potrivit banner.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  vasilisvasilis31 Lun 21 Ian - 23:01

foarte frumos
p.s trebuie sa ma mandresc cu tractoerele mele desi nu m-am jucat cu ele in fs 2013
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Dejan845 Lun 21 Ian - 23:16

Foarte tare !
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Ravasy(John Deere) Lun 21 Ian - 23:24

MaxIULIAN a scris:E doar un "sample" - ca si idee :
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Maxiulian1z9d1p

p.s: conform cerintelor... Wink

Chiar e frumos Smile
Ravasy(John Deere)
Ravasy(John Deere)

Mesaje : 310
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  SergyAly Lun 21 Ian - 23:37

super fain made in romania Wink
SergyAly
SergyAly
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 282
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Ovidole Mar 22 Ian - 8:38

Arata foarte bine si daca le place si celorlalti poate o sa il aplicam...o sa vorbesc cu tine mai multe pe privat(despre cum ar trebui sa fie imaginile.. rezolutiile..)
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Bogd4n Mar 22 Ian - 12:05

E foarte frumos,si cel mai potrivit.
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  gabitala Mar 22 Ian - 13:30

chiar arata bine, totusi daca ar fi fost terminata gloria c 14 a lui vasilis si ti-ar fi dato so folosesti ar arata mai bine, un utb intro parte si o glorie in alta. Dar si acesta e destul de frumos
gabitala
gabitala

Mesaje : 122
Data de inscriere : 16/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Bogd4n Mar 22 Ian - 15:30

MaxIULIAN a scris:E doar un "sample" - ca si idee :
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Maxiulian1z9d1p

p.s: conform cerintelor... Wink


MaxIULIAN,nu poti incerca sa faci cu un verde cum e acesta de la forum pe marigine in loc de albastru ala?
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  slide7920 Mar 22 Ian - 18:05

Foarte frumos!Eu sunt pro!Ar trebui pus! Exclamation Very Happy
slide7920
slide7920

Mesaje : 272
Data de inscriere : 27/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Mar 22 Ian - 18:54

@Bogd4n - eu personal prefer mai mult acest alb-pur; vad ca si cei implicati precedent in acesta discutie dupa postarea unui asa zis backround pt forum sunt incantati de creatie...dar acuma depinde si de Admin ce preferinte mai are si am sa le pun in practica Wink
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Leo Mar 22 Ian - 19:04

ar fi mai frumos pe verde
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Bogd4n Mar 22 Ian - 21:58

MaxIULIAN a scris:@Bogd4n - eu personal prefer mai mult acest alb-pur; vad ca si cei implicati precedent in acesta discutie dupa postarea unui asa zis backround pt forum sunt incantati de creatie...dar acuma depinde si de Admin ce preferinte mai are si am sa le pun in practica Wink


Pai pe albastru e si site-ul oficial al celor de la giants si asta de romania info. Ma gandeam sa nu fie chiar asemanatoare la culori!
Oricum e fain si asa!
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  vasilisvasilis31 Sam 26 Ian - 9:31

nu le am eu cu photosopul dar ma bag si eu ca musca in lapte,
MaxIulian poate faci ceva de genul asta, sau poti pune alte utilaje nu ma deranjeaza deloc si sa nu credeti ca vreau eu asta ,
Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 XjYsV90
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  americanu Sam 26 Ian - 12:05

al lui @vasilisvasilis31 arata mai bine ca a lui @max ....nu vreau sa supar pe nimeni dar un tractor si o combina arata mai bine decat doua tractoare
americanu
americanu

Mesaje : 59
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Concurs : Cel mai frumos banner - Pagina 2 Empty Re: Concurs : Cel mai frumos banner

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum