Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Agriplanta & RomAgroTec 2013

2 participanți

In jos

Agriplanta & RomAgroTec 2013 Empty Agriplanta & RomAgroTec 2013

Mesaj  slide7920 Mar 19 Feb - 21:25

Anul acesta din cate am auzit in perioada 6-9 iunie 2013 la Fundulea Jud.Calarasi vor avea loc doua expozitii AgriPlanta si RomAgroTec ca o singura expozitie.Poate ca e cam devreme dar e bine de stiut fiindca sunt doua expozitii foarte frumoase si complexe si se merita sa participi.Am fost anul trecut la AgriPlanta si mi-a placut, expozitia a fost organizata si foarte complexa.La RomAgroTec am fost in fiecare an si este o expozitie frumoasa.Anul asta le vor face pe amandoua la un loc si sunt sigur ca v-a iesi ceva foarte frumos.

Expozitia in camp AgriPlanta – RomAgroTec va avea loc in perioada 6 - 9 iunie 2013, la Fundulea, jud. Calarasi si va reuni producatorii si importatorii de utilaje si input-uri pentru agricultura.
Acest proiect consemneaza demararea colaborarii dintre DLG InterMarketing si Asociatia Producatorilor si Importarilor de Masini Agricole din Romania (A.P.I.M.A.R.), colaborare care speram sa aduca un plus de valoare evenimentului, oferind o platforma extinsa de comunicare si networking pentru profesionistii din agricultura.
AgriPlanta – RomAgroTec este un concept de expozitie agricola unic in Romania, dezvoltat pe model german, care combina loturi demonstrative pentru principalele culturi agricole, demonstratii comentate cu masini agricole si standuri expozitionale pentru masini si utilaje agricole, seminte, ingrasaminte, produse pentru protectia plantelor, echipamente si tehnologii pentru energii regenerabile, sisteme de irigatii, sere, sisteme de uscare si depozitare, tehnica de transport, finantare, management, asigurari, consultanta, etc.

Pana una alta:


AgriPlanta 2012


AGRIPLANTA - TOTUL DE LA SAMANTA LA RECOLTA:
-singura expozitie in camp cu loturi demonstrative pentru culturi agricole, demonstratii comentate cu masini agricole si standuri de prezentare
-un concept expozitional integrat, unic in Romania, bazat pe modelul de succes dezvoltat de Societatea Germana pentru Agricultura (DLG e.V.) si adaptat pietei din Romania
-25 de hectare de teren arabil, ca suprafata expozitionala
-platforma de comunicare si networking pentru profesionistii din agricultura
-oportunitate pentru parteneriate de succes.

slide7920
slide7920

Mesaje : 272
Data de inscriere : 27/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Agriplanta & RomAgroTec 2013 Empty Re: Agriplanta & RomAgroTec 2013

Mesaj  Teodor (john deere) Dum 7 Apr - 11:19

Ce frumos
Teodor (john deere)
Teodor (john deere)

Mesaje : 364
Data de inscriere : 25/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum