Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ursus Addon

+7
cosminandrei12
Bogd4n
Dejan845
dragos17
Firion
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Mihay92
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Firion Lun 13 Mai - 22:37

Asta va fi putin off topic (si imi asum si un ban de cateva zile pt asta):

Nu sunt de acord cu plata unor mod-uri (si acum sunt nervos ca nu am pus mana pe NH7040 din ProFarm)
Explicatie: Landwirtschafts Simulator 2008 (nu avea inca denumire engleza) era o relativa prostie. Ar fi ajuns la fel ca Agrar Simulator si altele in cutiile de 5Ron la REAL si alte hiper-market-uri.

Succesul jocului se datoreaza doar COMUNITATILOR cu asa DEDICATIE ca aceasta! Era mai mult coincidenta decat vointa ca engine-ul si introducerea modurilor sa fi fost asa usoara ca si in variantele anterioare ale FS-ului. Ca nu vad sa fie x jeepuri pentru Battlefield 3 si alte jocuri poate mai recunoscute pe lume. Doar detaliile si raportul la realitate a utilajelor a dus la succesul tuturor.

Nu vad sa jucati John Deere drive green daca nu ati fi avut cel putin un UTB mai ruginos care sa ne aduca aminte ca nu totul in viata ii roz.

Inca o chestie despre originalitatea si "cine-pe-cine" copiaza. Mai tin minte ,un update parca, unde au aparut balotii in joc si sa numai vorbesc de introducerea remorcii autoincarcarcatoare care avea un script de la primul Arcusin Autostack. Daca nu erau moderii cu idei si cu luni petrecute la scrierea unor scripturi mai complexe se ducea tot jocul de rapa. La fel si cu concursurile organizate de GIANTS legat de moduri dupa care si firma venea cu idei noi.

Aruncati o privire la screenshot-uri din Landwirtschafts Simulator 2008 si va intreb daca l-ati fi jucat cu cei 3 tractorase fendt si cele 2 combine.... Dupa aceea o sa va convingeti ca jocul Farming Simulator traieste din comunitati care impart GRATUIT ideile si inovatiile lor.

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Mar 14 Mai - 16:19

Mihay92 a scris:Hai ca deja exagerezi,sa stii ca l-as fi cumparat daca era 5 euro,dar nu 20 frate,e mai mult ca tot jocul?Pai inseamna ca aia de la AGO&Modhoster daca ar face un pack cu toate modurile care le-au facut ei +JD 7250R ar cere pe el 50 de euro sau 100?Stati linistiti ca nu traiesc astia numai din vanzarea jocului,mai au si sponsorizari.
da man,am vrut sa fac continuarea Smile cel putin 5euro daca eram,maxim 10euro sa spunem,asa 20euro acopera tot jocul si nu-mi convine nici mie sa dau 20euro pe un addon in loc sa dau 20euro pe tot jocul care are mai multe tractoare,scule,etc. decat acest addon ;)deci la faza cu cumpararea la pretul de 20euro sunt de acord cu tine,nu sunt de acord,cu 10euro da,dar cu 20euro in niciun caz,si da man mai au si sponzorizari,dar putine,ei au lucrat cam totdeauna singuri,la jocul asta au sponsorizari doar de la NVidia si Focus,eu pana acum nu am auzit de Focus,s-a extins acum de cand i-a bagat cei de la GIANTS Software in seama,si cei de la AGO&Modhoster fac moduri doar din placere man,nu stiu dar nu cred ca ai vrea sa fii ca un moder de la GIANTS Software,tot timpul sub presiune,sa astepti ziua cand sa primesti salariul,ei 75% fac pt bani si 25% din placere. Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Sergiu Agriculture Mar 14 Mai - 19:20

asa si mie mi s-a intamplat

Sergiu Agriculture

Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/04/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  robytza_2009 Lun 20 Mai - 20:25

am luat si eu addonul dar nu stiu ce sa fac cu el

robytza_2009

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Mar 21 Mai - 9:14

Copiezi fisierul DLC in My documents/my games/fs 2013/pdlc si crack-ul il copiezi unde ai instalat jocul.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Mar 21 Mai - 13:40

Din pacate, dupa cum cred ca ati observat, crack-ul nu te mai lasa sa joci MP, pacat.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon - Pagina 2 Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum