Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ursus Addon

+7
cosminandrei12
Bogd4n
Dejan845
dragos17
Firion
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Mihay92
11 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ursus Addon Empty Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Sam 11 Mai - 1:02

Salut tuturor,vad ca a aparut Ursus addon la download(free) insa a reusit cineva sa-l faca sa mearga?
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Sam 11 Mai - 6:22

Eu unu' am incercat, dar nu a mers; am jocul original de pe Steam si multora nu le-a mers(din ce-am citit pe net) addonul intrucat au avut jocul cumparat de pe Steam - chiar nu inteleg care ar fi incompatibilitatea intrucat pe site-ul oficial scrie ca ar trebuie sa mearga pe orice sistem de operare indiferent de unde ai cumparat jocul.
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Sam 11 Mai - 9:51

daca tot discutam despre DLC acel free dlc classic pentru 2013 se instaleaza singur la moduri dar nul vad in joc ce trebe facut ?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Firion Sam 11 Mai - 10:41

Free (gratuit)? Nu vad unde sa fie asa ca peste tot apare ca ar costa 19.99Euro. Poate un crack de pe net sau ceva de gen.

@The4Farming La mine DLC Classic isi copiaza fisierul cu modurile intr-un singur zip la mods.

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Sam 11 Mai - 16:27

ai incercat sa transformi arhiva din .rar in .zip si s-o pui asa in mods?poate merge Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  dragos17 Sam 11 Mai - 17:20

Mircea a scris:ai incercat sa transformi arhiva din .rar in .zip si s-o pui asa in mods?poate merge Very Happy

sti macar ce este in harhiva ?
este un file dlc care se pune in C:\Users\users\Documents\My Games\FarmingSimulator2013\pdlc
dar apare in log Error: No license for dlc ursusAddon. Please reinstall

deci este nevoie si de licenza nu trebuie pus si gata merge (cum era la 2011)
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Sam 11 Mai - 18:28

exact dragos banuiesc ca piki poate sal sparga daca o spart si profarm..

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  dragos17 Sam 11 Mai - 19:03

The4Farming a scris:exact dragos banuiesc ca piki poate sal sparga daca o spart si profarm..

nu a spart nimic piki, il are de la cineva
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Dejan845 Lun 13 Mai - 10:31

Addonul respectiv ce il are piki se gaseste pe un site din slovacia sau cehia , numai retin unde l-am vazut .Este pe net , cautati bine .
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Lun 13 Mai - 12:35

Dejan@RO a scris:Addonul respectiv ce il are piki se gaseste pe un site din slovacia sau cehia , numai retin unde l-am vazut .Este pe net , cautati bine .
Lituania.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 17:19

Mihay92 a scris:
Dejan@RO a scris:Addonul respectiv ce il are piki se gaseste pe un site din slovacia sau cehia , numai retin unde l-am vazut .Este pe net , cautati bine .
Lituania.
cauta cauta,ca se gaseste foarte greu,daca e de ceva il dau eu la 5euro Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Lun 13 Mai - 17:45

Cine il vrea sa-mi dea pm si va dau link,ca sa nu-l mai vinzi tu pe 5 euro.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Bogd4n Lun 13 Mai - 18:03

Il vreau si eu...dar nu iti pot da pm..de ce?
Bogd4n
Bogd4n

Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Lun 13 Mai - 19:02

Ti-am dat pm l-ai primit?
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  dragos17 Lun 13 Mai - 19:14

Mihay92 a scris:Ti-am dat pm l-ai primit?

nu stiu ce pm ai trimis tu daca e dezactivat ?
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  cosminandrei12 Lun 13 Mai - 19:15

il vreau si eu Mihay92
cosminandrei12
cosminandrei12

Mesaje : 239
Data de inscriere : 23/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Firion Lun 13 Mai - 19:40

Multumesc pentru sugestia cu lituania.
Restul a mers de la sine. Functioneaza modul. La mine functioneaza bine DLC-ul.

Nu sunt adeptul crack-urilor dar mi se pare o nesimtire sa ceri mai mult decat pe joc pe niste utilaje.

O zi faina!!!

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Lun 13 Mai - 19:51

Scrieti asa pe google "farming simulator 2013 .lt"(fara ghilimele) si o sa va apara o sugestie de site care incepe cu M.Mai mult nu pot sa va ajut ca iau ban.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 20:27

Mihay92 a scris:Cine il vrea sa-mi dea pm si va dau link,ca sa nu-l mai vinzi tu pe 5 euro.


of of of ce darnic esti,bun ca de sarcasm nu ai auzit pana acum Razz Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Dejan845 Lun 13 Mai - 21:08

Mircea a scris:
Mihay92 a scris:Cine il vrea sa-mi dea pm si va dau link,ca sa nu-l mai vinzi tu pe 5 euro.


of of of ce darnic esti,bun ca de sarcasm nu ai auzit pana acum Razz Smile)

Si tu ce om de nimic esti ..cum sa ceri 5 euro pe ceva , la care nici macar nu ai pus 1% osul la munca ? Esti tu mai destept sau cum ?
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 21:10

Dejan@RO a scris:
Mircea a scris:
Mihay92 a scris:Cine il vrea sa-mi dea pm si va dau link,ca sa nu-l mai vinzi tu pe 5 euro.


of of of ce darnic esti,bun ca de sarcasm nu ai auzit pana acum Razz Smile)

Si tu ce om de nimic esti ..cum sa ceri 5 euro pe ceva , la care nici macar nu ai pus 1% osul la munca ? Esti tu mai destept sau cum ?
Da man,sunt mai destept,faceam si eu un ban din...nimic Smile) oricum il dau si eu free,care vrea sa-mi zica ca-i dau pm cu linkul Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  madalin Lun 13 Mai - 21:20

asta nu e milogeala e lene eu am dat cautare 1 minut pe net si lam gasit voi vreti muran gura sa va zica omu de unde sal luati
madalin
madalin

Mesaje : 158
Data de inscriere : 26/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 21:36

Unlimited_Fs a scris:Ce va mai milogiti de aici cu un amarat de addon ... mare chestie.. sunt moduri standard doar diferite modele.. pe partea de script nimic nou.. FARA LINK-URI DE FREE DOWNLOAD PUBLICE A UNOR PROPRIETATI (bineinteles proprietati contra cost) CARE APARTIN LEGAL CELOR DE LA GIANTS Software - FARA PIRATERIE !


Chiar daca regulamentul zice sa nu punem linkuri cu addonuri,patchuri sau jocuri piratate,Unlimited_Fs sper ca de acum nu o sa mai fie milogeala pe forum,eu si cu Mihay94(mai mult Mihay decat mine cred Smile) )am dat prin mesaj privat la cei ce au cerut addonul moka,si nu inteleg...ce vedeti asa special in acest addon?Da are cateva tractoare,dar daca va uitati cateva tractoare sunt lipsa,cum ar fii Ursus 5134 de exemplu,oricum daca nu il gasiti acum pe Google peste o saptamana maxim o sa fie direct,nici macar nu o sa scrii bine la cautare pe google farming simulator 2013 si o sa-ti apara ursus addon crack,mda e ceva normal,toti vreti moka,dar credeti ca cei care au lucrat la moduri au lucrat gratis?moderii oficiali de la GIANTS Software castiga pe luna foarte mult(nu zic o suma pt ca nu sunt sigur cat castiga,dar oricum castiga foarte mult pt un moder) si oricum pe langa modurile lor orice ar face toti moderii amatori nu se compara cu ce face GIANTS Software,va convine nu va convine asta-i adevarul si il stiti cu totii Wink ca din 2009 pana acum GIANTS Software a aratat ca stie sa faca un mod calumea,ca stie sa faca o harta calumea,ca stie sa-si faca rost de bani foarte usor!Nu vreau sa condamn pe nimeni,dar acest addon era mai bine daca era cumparat,totusi din banii pe care o parte dintre detinatorii de Farming Simulator 2013 i-au dat pe addon cel putin 50% din profit se duce la moderi,nu zic ca nu e rau nici la free,bineinteles nu e rau,dar ar fi fost frumos macar daca il cumparam,asa mai spoream si noi castigul de la GIANTS Software si poate ne trezeam si noi mai repede cu ceva addonuri,cum au facut atatea DLC-uri pt Farming Simulator 2011 inainte sa bage Farming Simulator 2013 la descarcat,asa vor face si pt Farming Simulator 2013 inainte cu mult sa bage Farming Simulator 2015,spun 2015 pt ca dupa cate se vede intre toate simulatoarele acestea exista o diferenta de 2ani,iar in primul an de la aparitie se face de obicei o extensie(ca Gold Edition sau Platinum Edition).Stiu ca acum mare parte dintre voi veti zice:he...da si eu fac mod la fel de bun ca ei,de ce sa primeasca ei toate laudele?Simplu,pt ca ei merita Wink nu zic ca noi n-am merita,de exemplu modurile lui vasilisvasilis31 sau chiar ale lui Unlimited_Fs(chiar daca eu am doar logan in amandoua variante Smile) )sunt reusite,s-au chinuit la ele,le-au iesit,dar faza e urmatoarea:au cerut bani pe ele?nu!Stiti de ce?Pt ca ei le fac din placere,intr-un fel cei de la GIANTS Software le fac mai mult pt bani decat pt placere Wink Si stiti ca e adevarat si asta Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Mihay92 Lun 13 Mai - 21:49

Hai ca deja exagerezi,sa stii ca l-as fi cumparat daca era 5 euro,dar nu 20 frate,e mai mult ca tot jocul?Pai inseamna ca aia de la AGO&Modhoster daca ar face un pack cu toate modurile care le-au facut ei +JD 7250R ar cere pe el 50 de euro sau 100?Stati linistiti ca nu traiesc astia numai din vanzarea jocului,mai au si sponsorizari.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Cristi Dinu Lun 13 Mai - 22:17

Stai ca-s curios ce a facut unlimited de-l lauzi?

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ursus Addon Empty Re: Ursus Addon

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum