Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU!

+11
Piky
Dejan845
vasilisvasilis31
gabitala
dragos17
Mihai94
ionut_dinamo
Ovidole
Firion
Ravasy(John Deere)
sdfkz
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU! - Pagina 2 Empty Re: CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU!

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Mar 12 Feb - 20:46

Si eu mai convertesc moduri...si pana la urma imi rezulta ceva ok; erorile de texturi, de shadere si scripturi minore le rezolv, dar daca este ceva mai complicat (gen combina Bizon de care spunea sdfkz sau mai stiu ce "ufo") - incep sa-i sterg animatiile complexe (pana ce aprofundez mai bine niste notiuni de animatii complexe) si ii las doar functiile care il definesc ca si mod (daca este combina, o fac sa treiere...sa descarce..chestii elementare).
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU! - Pagina 2 Empty Convertie

Mesaj  ionut_dinamo Mar 12 Feb - 20:50

Da dar daca stergi multe scripturi nu mai este mod.Am incercat dupa tutorialul lui maxiulian sa convertesc modul UTB 650 by Adriano dar mio dat niste erori nu dela testuri sau altceva cer f putut fi rezolvat,ceva foarte complicat.Iam intrebat pe multi nu stiie nimeni ce sa faca. toti au zis ca nu ii mod pentru fs 13.Nu se poate converti is nise erori foarte mari.
ionut_dinamo
ionut_dinamo

Mesaje : 158
Data de inscriere : 25/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU! - Pagina 2 Empty Re: CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU!

Mesaj  vasi97 Mar 12 Feb - 20:58

Am auzit si eu de cativa care au incercat sa converteasca UTB-ul lui adriano, dar n-au reusit. Din cate am inteles nu corespund unele scripturi, parca mai ales cele ale cutiei de viteze. Oricum cine vrea sa-l converteasca trebuie sa aiba habar de asa ceva ca nu e usor deloc.
vasi97
vasi97

Mesaje : 169
Data de inscriere : 23/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU! - Pagina 2 Empty Convertie

Mesaj  ionut_dinamo Mar 12 Feb - 21:07

Iam sters si cateva scripturi da dupa nu mai ie mod.Trebe sa fie cateva scrpturi pentru cutie etc compatibile fs 13
ionut_dinamo
ionut_dinamo

Mesaje : 158
Data de inscriere : 25/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU! - Pagina 2 Empty Re: CONVERTIRE MODURI?... MAI BINE NU!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum