Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Locul 1?John Deere sau Fendt?

+6
dragos17
robiman99
Mihai Alexandru
Liviu
Leo
Ravasy(John Deere)
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  FliPe Dum 30 Dec - 23:46

John Deerrr a zis tata ca daca la vara o sa aiba bani reinoieste parcu cu un jd:X
FliPe
FliPe

Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  robiman99 Lun 31 Dec - 23:09

unu la mana:schneider daca te mai bagi in toate discutile,jur ca vin acolo si te si omor in bataie ma smechere.nui treaba ta ce fac eu ca nici tu nu esti cu mult mai mare ca mine asa ca tineti gura pana nu-ti zic cateva sa-mi dea ban 3 zile.
doi la mana:dragos imi cer scuze,dar no era de la sineinteles ca tati il cumpara,stii?...no si eu am luat ce am putut cu banii mei,de exemplu atv-u meu mi l-am luat cu banii mei.

robiman99

Mesaje : 203
Data de inscriere : 08/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  robiman99 Lun 31 Dec - 23:10

sdfkz oricum nu mai are legatura ca mi-am cerut scuze si din partea mea ii inchis,OFF!

robiman99

Mesaje : 203
Data de inscriere : 08/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  schneider4955 Mar 1 Ian - 9:39

robiman99 a scris:unu la mana:schneider daca te mai bagi in toate discutile,jur ca vin acolo si te si omor in bataie ma smechere.nui treaba ta ce fac eu ca nici tu nu esti cu mult mai mare ca mine asa ca tineti gura pana nu-ti zic cateva sa-mi dea ban 3 zile.
doi la mana:dragos imi cer scuze,dar no era de la sineinteles ca tati il cumpara,stii?...no si eu am luat ce am putut cu banii mei,de exemplu atv-u meu mi l-am luat cu banii mei.

Tu daca te ridici pe varfuri dabea ajungi la prezoanele la o dacie si vrei sa ma omori ? Stai nitel sa baricadez usa ca tu esti in stare sa vii cu m@fy@_n3@gr@ peste mine sa ma tai,tu sa ma bati ? Tu ai 5 kg cu geaca uda si vrei sa ma bati pe mine ? Vezi sa nu vada "tati tau" ce postezi pe aici,nu de alta dar iar o sa realizezi ca in beci unde te muta cand faci prostii nu ai net si curent deci nu o sa mai poti sa ne transmiti mesajele tale de criminal rural.

schneider4955
Moderator
Moderator

Mesaje : 264
Data de inscriere : 12/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  SkylineR34 Mar 1 Ian - 11:18

Hai ca vin sa va spulber visurile!

"Schluter e cel mai tare si mai scmecher tractor 'ever'. Deci locul 1 este ocupat.
Diferenta dintre John Deere si Fendt este la partea electirca. Fendt`ul e un fel de `avion` in cabina pe cand JD nu e asa bagat in electrica. Si asemanarile ar fi: cutiile de viteza, cu variatie continua si la JD mai ai cu trepte.
Concluzie: Nu este mare diferenta intre ele dar fiecare isi ia ce doreste.
SkylineR34
SkylineR34

Mesaje : 173
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  FliPe Mar 1 Ian - 16:30

@skiline nu cred ca Schluter este locul 1 si 2 nici numi place aspectul
FliPe
FliPe

Mesaje : 28
Data de inscriere : 29/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  robiman99 Mar 1 Ian - 16:47

Si tu Robiman la fel ca Schneider stai sa te calmezi 3 zile! Nu ne putem intelege ca oamenii, atunci lom masuri.

Edit by Sdfkz

robiman99

Mesaje : 203
Data de inscriere : 08/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  schneider4955 Mier 2 Ian - 4:52

Ba voi chiar nu intelegeti sa terminati odata cu injuraturile publice? V-am rugat frumos, daca aveti sa va dati replici urate, nu le scrieti pe forum! Am inteles...or fost sarbatorile si nu am vrut sa dau pe nimeni afara...am zis sa fiu ok cu toata lumea dar daca nu se poate atunci lom masuri!
Schneider 3 zile stai sa te calmezi....
Edit by sdfkz

schneider4955
Moderator
Moderator

Mesaje : 264
Data de inscriere : 12/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  sdfkz Mier 2 Ian - 18:03

Imi cer scuze, a trebuit sa sterg mesajele off-topic...pentru ca de la comparatia a 2 tractoare am ajuns sa zicem ce am mancat ieri.
Imi pare rau, ca le-am dat BAN 3 zile celor 2 colegi...dar ma deranjeaza, ca de fiecare data, incepe scandalu intre oamenii care is paraleli cu facutul modurilor.

Prima data avertizez, a doua oara dau BAN 3 zile, a treia oara 30 de zile, si a patra oara 300 de zile....deci ne vedem la anu. Si atunci o sa va ganditi de 8 ori pana sa scrieti daca injurati sau nu. Pentru ca altfel nu se poate...nu ne putem intelege ca oamenii atunci o sa suportati consecintele.
sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Locul 1?John Deere sau Fendt? - Pagina 2 Empty Re: Locul 1?John Deere sau Fendt?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum