Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pareri ?

4 participanți

In jos

Pareri ? Empty Pareri ?

Mesaj  ovidyu Dum 27 Iul - 23:44

Salutare..

As vrea sa imi scrieti aici ce parere aveti despre acest site


www.modsplanet.info

ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  Mihay92 Lun 28 Iul - 0:44

E mult prea detaliat,structura complicata.
Mihay92
Mihay92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 264
Data de inscriere : 10/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  ovidyu Lun 28 Iul - 2:13

bre eu zic ca arata super,
nu prea mai sunt ca el....la detaliat.. da este... dar asta nu incurca pe nimeni.. eu zic ca e ceva bun
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  Leo Lun 28 Iul - 2:24

e frumos trebuie sa ii obisnuim pe noii veniti ca trebuie sa posteze unde trebuie si cu rost. in rest e cel mai bun site de fs 2013 mai trebuie sa apara moduri pe el si este un site romanesc 100% reusit. Sa il felicitam pe Andrei Valentin si sa nu ii aducem reprosuri pentru ca daca nu era el nu puteai azi sa vorbim pe acest site.
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  Ovidole Lun 28 Iul - 12:44

@Leo daca te referi la www.modsplanet.info te informez ca nu este facut de mine ci de @ovidyu.

Daca te referi la forum...nu stiu ce sa zic, intradevar e prinul din romania, este cel mai accesat dar nu e ceea ce vreau. Si pentru ca m-am suparat foarte rau pe faza cu domeniul care il pun azi si maine cade am decis sa fac alt forum. De data aceasta nu il mai fac pe astfel de platforme "free". Am facut cateva economii si cu ce a donat @SergyAly,30E, si ce a mai ramas de la @costy92, @Mihay92 am sa fac un forum nou. Am in plan ca noul forum sa nu se bazeze numai pe jocul Farming Simulator ..deja am facut prea mult off topic, am sa fac curand un topic in care am sa va spun mai multe.


@ovidyu, ce sa spun..in mare pare imi place foarte mult site-ul... ai un vot de la mine!!
Ce cred eu ca este inutil este prima parte din site unde apar imaginile din FS2015 si 2013..ocupa prea mult spatiu si nu este necesara.A si te-ai extins prea mult ,GTA IV si V ar trebui eliminate.

Acum faci cum vrei tu, este site-ul tau, tu decizi cum il faci, eu mi-am spus doar pareara
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  ovidyu Lun 28 Iul - 20:09

da , probabil o sa dispara alea, si imaginile alea, mari dar de alea n ustiu sigur..  sa vedem, alea sunt ultimele imagini adaugate in galeria de imagini, si sunt prezentate ca slideshow pe prima pagina..


..

de asemenea noi am mai vorbit.. daca e sa fie un forum ma bag si eu.. nuam sa stiu ca o sa fie activitate si cat de cat interes.. ca vorba aia .. nu o sa mai fie free ca sa fie cu reclame si etc..


si cei care o sa doreasca sa ne ajute, macar cu activitate sunt bineveniti
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  ovidyu Joi 14 Aug - 15:39

site-ul este gata, poate  o sa aiba mai tarziu si  Multilanguage support...cred..  in rest cam asa ramane..

sper  sa  il vizitati  Smile

www.modsplanet.info


De asemenea.. Andrei ..daca citesti aici.. pot spune ca se pot construi site-uri chiar foarte bune in ucoz.. am putea incerca sa construim unul pe ucoz.. sau daca nu sa cumparam licenta pentru IPB Forum Software..vom mai vedea...discutam.. Wink 
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Pareri ? Empty Re: Pareri ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum