Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs "Cel mai frumos banner"

2 participanți

In jos

Concurs "Cel mai frumos banner" Empty Concurs "Cel mai frumos banner"

Mesaj  Ovidole Vin 16 Mai - 1:38

Am deschis acest subiect deoarece as propune realizarea unui concurs cu tema : Cel mai frumos banner.
Nu mi-a prea placut acel banner cu Utb-urile, Gloria si plugul..parca ii dadea un aspect ciudat forumului asa ca m-am gandit sa realizel un concurs.

Concursul as vrea sa inceapa de saptamana viitoare, de luni...daca nu exista doritori pot sa il mai aman. Se va desfasura pe parcursul a 2 saptamanii, o saptamana va dura realizarea banner-elor, iar o saptamana va fi perioada de votare.

Premiu inca nu stiu ce o sa fie..oricum nu va fi ceva in $$.. va fi ceva de genul: un logo personalizat, o imagine pentru semnatura personalizata .. inca 2 puncte la nivelul de avertizare(adica vi se va adauga ban daca acumulati 5 puncte nu 3)..ma gandesc eu la ceva.


Pana duminica astept ca cei care doriti sa participati sa postai aici un mesaj cu PARTICIP!.
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Concurs "Cel mai frumos banner" Empty Re: Concurs "Cel mai frumos banner"

Mesaj  gabitala Vin 16 Mai - 1:58

bannerul nu arata rau dar ii lipsea ambient, spre exemplu la acest banner care ii pus, tot aspectul il da cladirile si peisajul in general, daca in loc de tractoarele care sunt acum ii pui 650 si 445 in aceeasi pozitie tot bine va arata, problema e ca fermele alea, grajdul nu arata romanesc in Romania nu prea am vazut mori de vant ca acelea, sunt tipice SUA. Cred ca pentru un banner reusit e nevoie de un peisaj frumos, o harta buna mai mult decat utilajele. La bannerul cu Gloria si UTB nu eșua utilajele ci lipsa unui fundal, la acel banner se vedea decat utilajele in prim plan si un pic de teren la 445
gabitala
gabitala

Mesaje : 122
Data de inscriere : 16/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum