Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

4 participanți

In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  yonutz Lun 28 Oct - 18:37

Buna seara tuturor. Joc de ceva timp fs13 am descarcat multe moduri dar vreau sa stiu de unde pot sa descarc moduri cu tractoare romanesti, utilaje (remorci, plug, disc, cs, etc). Va multumesc anticipat . Mai am o problema nu stiu cum sa le deschid cine ma poate ajuta mii de multumiri

yonutz

Mesaje : 5
Data de inscriere : 28/10/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  Leo Lun 28 Oct - 18:40

yonutz a scris:Buna seara tuturor. Joc de ceva timp fs13 am descarcat multe moduri dar vreau sa stiu de unde pot sa descarc moduri cu tractoare romanesti, utilaje (remorci, plug, disc, cs, etc). Va multumesc anticipat . Mai am o problema nu stiu cum sa le deschid cine ma poate ajuta mii de multumiri
sa le deschizi ce ? iar utilajele le gasesti pe diferite forumuri Wink lenea e prea mare pe tine
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  yonutz Lun 28 Oct - 18:51

se descarca dar nu stiu cum sa le deschid pentru a merge
am descarcat utb650 sub forma de winrar dar nu stiu pe ce trb sa dau pentru a merge

yonutz

Mesaje : 5
Data de inscriere : 28/10/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  vasilisvasilis31 Lun 28 Oct - 19:08

le pui in My documents, My games, FarmingSimulator2013, mods
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  yonutz Mier 30 Oct - 23:29

sall am descarcat remorca de 7to de pe acest site si se poate sa se incarce singura cu baloti acolo asa scrie apesi tasta z ptr asa ceva dar nu merge nu ii incarca ce fel de balotira trebuie. O seara placuta

yonutz

Mesaje : 5
Data de inscriere : 28/10/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  cosmincoco Joi 31 Oct - 16:10

Iti trebuie o balotiera mica Wink aceea de face baloti micuti de se pot lua cu furca fara probleme Very Happy
cosmincoco
cosmincoco

Mesaje : 176
Data de inscriere : 17/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650? Empty Re: De unde pot sa descarc moduri cu UTB 650?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum