Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

3 participanți

In jos

Cum ati vrea sa prezentati modurile VIP

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? I_vote_lcap85%[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? I_vote_rcap 85% 
[ 17 ]
[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? I_vote_lcap15%[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? I_vote_rcap 15% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 20
 
 

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? Empty [Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

Mesaj  Ovidole Dum 23 Noi - 14:30

Cum ati vrea sa prezentati modurile VIP: sa fie sectiune separata cu topicuri separata sau o singura sectiune (Modrurile membrilor comnuitati) si in ea sa isi faca fiecare un singur subiect in care sa le prezinte atat pe cele VIP cat si pe cele private?
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? Empty Re: [Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

Mesaj  Bkp666 Dum 23 Noi - 14:39

Intr-un loc separat, in care regula "Nu cere link" sa fie clar vizibila

Bkp666

Mesaje : 197
Data de inscriere : 14/03/2014
Reputatie : 0

Sus In jos

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? Empty Re: [Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

Mesaj  Firion Lun 24 Noi - 17:44

Eu am crezut ca prin vot s-a stabilit interzicerea modurilor VIP... sau nu am inteles eu bine primul sondaj?

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? Empty Re: [Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

Mesaj  Ovidole Lun 24 Noi - 20:59

Da...scuze , cand m-am uitat in sondajul anterior(cel cu interzicerea) la rezultate nu am mai citit si intebarea...am zis direct ca da inseamna ca vreti moduri VIP....greseala mea, am sa sot sectiunea cea noua
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

[Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP? Empty Re: [Sondaj 3] Unde prezentam modurile VIP?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum