Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ModContest

+20
SergyAly
Bogdy_20
wnw
Cristi Dinu
RHR
VASYLE21
ValentinFicea
sdfkz
dragos17
MaxIULIAN aka Anjunaboy
vasilisvasilis31
Ovidole
G.T.R.
Leo
catacata
Liviu
Alin Slide
Teodor (john deere)
slide7920
Mihay92
24 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  dragos17 Mar 6 Aug - 15:28

dar voi credeti ca cei de acum 2 ani aveau toti scripturi inventate de ei ?

ModContest - Pagina 2 John-deere-3650--7

cunoasteti sigur modul asta care a avut suces in 2011 nu mai stiu pe ce loc a iesit
dar daca va uitati ce scripturi are nu e cine stie ce dar omul a participat

nu inteleg idea asta daca sunt alti care se pricep noi sa nu concuram
sa participe cineva de pe acest forum ar fi un bine pentru toata comunitatea de farming din romania
nu iesim pe primul loc nu face nimic, important este ca cineva a representat romania
si ultimul loc mar face mandru sa stiu ca romania a fost acolo
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  ValentinFicea Mar 6 Aug - 17:59

Ma refeream la originalitate nu la cate zeci de scripturi are...cum poti sa te duci cu ceva ce nu e al tau? Ti se pare corect?
ValentinFicea
ValentinFicea

Mesaje : 91
Data de inscriere : 17/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  dragos17 Mar 6 Aug - 18:12

ValentinFicea a scris:Ma refeream la originalitate nu la cate zeci de scripturi are...cum poti sa te duci cu ceva ce nu e al tau? Ti se pare corect?

ce ai inteles tu ?
scripturile tractorului de mai sus nu sunt copiate de la alte moduri sunt luate de pe site de giants
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  ValentinFicea Mar 6 Aug - 18:32

Si tu crezi ca s-ar uita cineva la un mod facut numai cu scripturile de la Giant? Smile) tre` sa vi cu ceva nou. In fine sa nu o mai lungim , sigur ca m-as bucura sa participe si de la noi cativa nu am incercat sa-i descurajez am incercat sa-i readuc cu picioarele pe pamant pe cei ce au postat mesaje gen: " Pffff ce mod cu asta sigur i-ai sparge pe toti de la ModContest".
ValentinFicea
ValentinFicea

Mesaje : 91
Data de inscriere : 17/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Leo Mar 6 Aug - 18:39

valentin,nu uita ca cei care downloadeaza modul voteza mai mult decat juriul.daca ai un mod bine pus la punct cum ar fi texturi reale sau AO,interior real si cateva scripturi cum ar fi plowing spect,cateva animatii sa se deschida 2 geamuri 2 usi si alte chestii pentru 90% din persoane este un mod reusit.nu conteaza cate scripturi are modul.conteaza si i3d-ul si aspectul si erorile Wink
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Ovidole Mar 6 Aug - 23:22

De la noi de pe forum nu ar avea nici unul sanse sa castige...nimeni nu se pricepe la scripturi...noi stiu doar sa le punem pe moduri, sa le scoatem de pe alte moduri si sa le modificam foarte putin.
La modContest se va vota modul cel mai bine facut din punct de vedere al scripturilor in primul rand si dupa ca model.

Acum na, eu unu oricum nu vroiam sa particip ca sa castig ci doar asa ca competitie, sa vad cate voturi primesc..., dar daca nu a fost sa fie ....asta e, peste 2 ani.Eu unu am inteles gresit credeam ca pana pe 17 se pot face inscrierile ca participam cu Case-ul
Mai jos aveti cateva clipuri cu moduri care vor participa la modContest:

1. Nu sunt 100% sigur ca va participa, dar 99%...



2.W.I.P John Deere 6210R with LaForge front By BJR-Modding
ModContest - Pagina 2 1001404_415448558573288_92479957_n

3.



4.


Sa va uitati in special la cel de la nr. 4 si 1
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  VASYLE21 Mar 6 Aug - 23:45

1 sau 4 va castiga,sincer cu noutati vin cei cu liquid manure .idea de furtun,conducte si alte chestii cred ca ii va fascina pe multi.Sa nu uitam ca si la noi pritenu sdfkz incearca ceva cu sistemu de irigatii ocmis,si se pare ca merge.Oricum Multa Bafta Tuturor Participantilor Smile
VASYLE21
VASYLE21

Mesaje : 73
Data de inscriere : 23/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Leo Mier 7 Aug - 0:25

Pana astazi la ora 23:59 (07.08.2013) se mai poate intra in concurs
Eu cred ca 4 ar fi favorit,sincer sa fiu eu as testa toate tractoarele si care mi se pare ok in joc si pe placul meu pe ala il votez.cum ar fi ca 7r-ul sa imi ingreunee jocul,eu nu l-as vota pentru ca daca votez,votez ceva care sa imi placa mie si sa ma joc cu placere nu de dragul de a vota.asa gandesc eu
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  sdfkz Mier 7 Aug - 1:27

Deci dintre toate care vor fii sant sigur ca MANURE MOD va lua locul 1 fara doar si poate!
Un modder care stie sa faca moduri si inspecteaza modurile din concurs imediat isi da seama cate ore de lucru este pentru fiecare si cat este de complicat sa il faci!
Dupa parerea mea, <Manure mod /> isi merita toate voturile! La acel mod s-a lucrat cat la 3 tractoare obisnuite la un loc! Ca sa poti anima asa ceva is ore, zile, luni de munca....sigur cine nu a facut nici odata un mod nu are de unde sa stie!
Cand faci un tractor ii un cub pe 4 roti si 3 specializari...e o nimica toata pentru ca scripturile ca el sa functioneze le are jocu...volan, roti, etc...dar cand trebe sa adaptezi un script e jale mare! acolo deja is cativa oameni care is capabili!
V-am mai spus! De tractoare cu 100 de specializari is satui toti.....asteptam moduri mai deosebite, gen: ROPA, FOREST MOD, MANURE MOD....si alte utilaje consacrate....Very Happy 
sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  sdfkz Mier 7 Aug - 2:10

@dragos17 noi romanii, pana nu invatam sa ne respectam intre noi aici pe forum, nu avem ce sa cautam la concurs! Noi prima data trebuie sa ne civilizam! Sa invatam sa respectam munca celuilalt si sa nu ne bagam ghiarele dupa care sa postam pe forum ca noi am facut si am dres....si dupa ce ca furam scriptu mai furam si piese si mintim cu nerusinare ca noi am facut.... aici COPY/PASTE nu merge!
De ce toti fac moduri VIP? De civilizati ce santem! Noi am fii buni sa le dam la straini comenturi gen BAFTA! FRUMOS, SPOR, BETON si ne certam intre noi...cu alte cuvinte sa facem SHOW pe forum acolo santem buni, si sa dam vina unu pe altu! In rest santem ZEEEROOO!
Forumul acesta, are 600 de oameni....din 600 doar 5 oameni stiu sa faca moduri bune?! Restul ????? Jocu asta ii de 5 ani daca nu ma insel....in 5 ani numa 5 oameni au invatat? Si noi vrem sa ne batem cu Geri-G, Bigfarmer147, seven777b, fredzadza si alte nume grele din europa? DESPRE CE VORBIM?
Hai sa nu mai visam si sa vedem realitatea asa cum este! Sa zicem multam ca ii avem si pe aia 5 oameni ca s-ar putea sa nu fii avut nici unu! Noi santem o natie de lenesi, puturosi, hoti si dupa ce ca santem saraci, mai santem si prosti! De ce sa mai fac eu daca face colegu?! Lasa se se chinuie prostu ca o sa ma joc si eu cu modul, cand s-o satura de el si o sa il primesc de mila...si mai stiu eu ce aberatii am mai auzit de-a lungul timpului aici pe forum...
E trist ba fratilor! e trist! Toata europa ne-a intrecut la jocul asta....la facut moduri...pana si rusii....evident am ramas noi si bulgarii.....vai si amar! dar avem pretentii!
Si in viata reala ne meritam soarta din plin!
Din cate vad eu, esti de aproape un an aici pe forum......cate moduri ai facut pana acuma?

IMI CER SCUZE DE DUBLU POST SI CA AM FOLOSIT UN LIMBAJ MAI DUR, DAR NU M-AM PUTUT APTINE! ASTA II ADEVARUL! ROG UN MODERATOR SA MA AJUTE! MULTUMESC!
sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  dragos17 Mier 7 Aug - 2:55

ai dreptate
de facut moduri nu faca ca nu am rabdare, nu stiu nu am motivatie fac ceva si vad ca nu iese nu mai il continui, si alta problema este ca eu nu am nici o legatura cu agricultura nu am vazut niciodata un tractor utilaj de aproape, doar ce am vazut in joc si aici pe forum

ps: mai sus nu ziceam sa castigam e imposibil, doar ca miar fi placut sa fim acolo chiar si pe ultimul loc
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Vizitato Mier 7 Aug - 10:58

dragos17 a scris:ai dreptate
de facut moduri nu faca ca nu am rabdare, nu stiu nu am motivatie fac ceva si vad ca nu iese nu mai il continui, si alta problema este ca eu nu am nici o legatura cu agricultura nu am vazut niciodata un tractor utilaj de aproape, doar ce am vazut in joc si aici pe forum

ps: mai sus nu ziceam sa castigam e imposibil, doar ca miar fi placut sa fim acolo chiar si pe ultimul loc

Desi am vazut utilaje @dragos17 nici eu nu am motivatia sa le fac,sincer dureaza mult,chiar orice dureaza mult,poate anul viitor vom concura si de pe forumul acesta,intre timp vom avea la dispozitie un an sa invatam mai multe despre modding,desi multi de pe forum sunt experti deja:))Va felicit,dar anul viitor vreau sa va vad si pe voi cu modurile la Mod Contest,si cu telefonul la mine acasa oke?Smile))))Hai noroc si anul viitor sa fie si cu mai mult noroc pentru noi

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  catacata Mier 7 Aug - 11:24

daca ar mai fi fost adriano al nostru cu un utb din ala le lua fata la tori

catacata

Mesaje : 147
Data de inscriere : 07/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Vizitato Mier 7 Aug - 11:45

Cu utilajele romanesti nu ai nici o sansa sa castigi. Trebuie ceva modern, ceva sa impresioneze cum este primul video al lui @Andrei cu MANURE ei vor castiga sigur sigur sau cum este sistemul de irigat a lui @sdfkz pacat ca nu este terminat.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Liviu Mier 7 Aug - 14:25

Da oricum se stie ca noi Romani suntem cum suntem
@sdfkz ai dreptate mare dar si tu le tii VIP dintr-un motiv anume acela fiind ca uni isi baga nasu in munca ta pentru ca tu chiar ai pierdut ore bune acolo si eu le pierd cu toate ca nu se vede dar asta nu inseamna ca nu fac nimic
Deci daca vreti sa nu mai fim ultimii pentru ca potential avem sigur,dar ne lipseste ceva "respectul" acela pe care il ai fata de un om si nu iti bagi nasu in munca lui si dupa vai doamne e VIP. Bun tine-l VIP si asa e urat Very Happy
Asa ca va rog  cei care va-ti lasat de modelat sau editat incercati din nou pentru ca o sa va iasa ceva frumos sunt sigur Wink
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  sdfkz Mier 7 Aug - 15:43

Nu am spus de tine personal Liviu...eu m-am referit, la masa de oameni de pe forum!
Stii, care e problema Liviu?! Daca nu este ambitie, nu se va face nimic nici odata! Pe vremea cand m-am apucat eu, nu erau atatea tutoriale ca acuma....stateam cu foaia si cu pixu si numaram indexii... nu era ca acuma sa iti arate editoru indexu.... un an de zile, zilnic cate 4-5 ore am stat in fata calculatorului si mi-am batut creierii cu scripturile alea Mad 
Am luat un mod simplu, un tractor si efectiv am inceput sa il analizez bucata cu bucata am scos la imprimanta scripturile si incercuiam cu carioci de diferite culori...fraza care descriea deschiderea usii cu verde, fraza care aprindea luminile cu albastru si asa mai departe...
Iar acuma, cand is atatea tutoriale cu tot ce vrei, atatea forumuri si prin tari straine si clipuri pe youtube, tot nu sant in stare sa faca?
Dar spre diferenta de multi, eu am avut ambitie! Eu nu am putut sa concep ca un francez, e mai destept ca mine! Si cand am terminat primul meu mod, i-am dat email si i-am zis : prietene eu am facut un mod cap-coada singur! nu ca tine am luat excavatoru din SKP, gata facut si numa l-am scriptat
Dupaia, am pus modul la download, si ce crezi ca s-a intamplat? Un moderator bine voitor, cu care eu m-am contrazis, a dat jos modul, l-a modificat, si l-a re-uplodat pentru ca numa el putea sa editeze linku de download.....dupa care am primit reclamatii de la colegi ca aia nu merge, aia nu merge, am descarcat si eu modul, si cand-am uitat in script, lipseau fraze....m-am enervat cand am vazut!
Nu m-a facut francezu, dar m-a facut romanasii mei.....
Asta s-a intamplat pe forumul vechi...si atunci m-am enervat si am plecat de pe forum...i-am zis la Zippo ori schimbi moderatorii ori plec eu
sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Liviu Mier 7 Aug - 15:58

Nici prin gand nu mi-a dat ca te-ai gandit la mine numa ca mai degraba lasal VIP decat sa isi bata joc de el alti.
Asa este cu ambitie faci detoate,dar trebuie sa ai si o motivatie!
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Ovidole Joi 8 Aug - 0:31

am zis ca anul acesta particip la modContest, deci particip...ce-i drept nu cu un mod care sa ajunga printre primele 10 locuri.

ModContest - Pagina 2 Img1_m10

Am stat aseara si m-am gandit: de ce sa nu particip cu discul?...este un mod reusit, textura este AO, in joc functioneaza perfect, nu are erori.... chiar daca nu este un mod cu animatii la greu.... este un mod simplu cu care te joci de placere:D 



Acum sa va spun si eu cate ceva despre modurile VIP..parerea mea:
Parerea mea este urmatoarea: ...modurile VIP sunt o prostie, de ce sa mai faci modul daca nu il pui pe net sa se bucure si alti de el, sa il comenteze ca sa vezi ce li se pare lor ca nu e bine, ce i-ar mai trebui...

Intradevar mai sunt cate uni carora le trece prin cap ca ar putea sa il faca mult mai frumos daca ii modifica putin textura, ii adauga alte roti..., dar acestor oameni nu ar trebui sa le dam importanta...sunt niste copii de 10-14 ani care nu stiu sa lucreze intr-un program ca sa isi faca ei singuri propriile moduri(nu e bine spus nu stiu ci nu vor, le e lene...daca vad ca nu le iese ceva gata e prea greu: nu ma pricep, lasa ca schimb eu rotile unor tractoare, modific putin textura si zic ca e facut de mine, sau il descarc de pe net .obj si doar il export in GE...)

Si eu intr-un timp incepusem sa fac moduri VIP, facusem claas-ul acela 690 care arata perfect, texturile erau HD... totul era prfect, aveam un plug romanesc detaliat 100%, nu ii lipsea nici un surub, incepusem un JD..nu mai stiu modelul dar am luat pozele de la skyline... .
Intr-o zi am stat mai bine si m-am gandit, m-am uitat pe mai multe site-uri de FS si am ajuns la concluzia ca modurile VIP sunt o prostie...m-am uitat pe o gramada de site-uri si pe majoritatea gaseam numai WIP, nici macar unul VIP.Singurul pe care am vazut pana acum VIP, adica majoritatea care sunt prezentate acolo sunt VIP este www.fsportal.hu/forum.
Ce ar fi daca toti moderi mai mari din FS ar face modurile VIP?.
De exemplu ca cei care au facut acest mod:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5pG7aDaxM_U
sa il faca VIP...v-ar comveni/conveni(nu stiu exact cum se scrie si nu mai caut acum pe google ca sa scriu corect)?Normal ca nu...toti asteptam sa il testam.

Inca un exemplu: acest JD
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YcFp1lFlSTA

Cei care l-au facut sa il faca VIP.. cum ar fi?

In concluzie v-ar placea sa jucati doar cu modurile originale si cu cele facute de voi?
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Leo Joi 8 Aug - 0:40

nici mie nu imi place ideea de moduri VIP dar cand auzi dami si mie semanatoarea sa iau ceva dupa ea si nu spun la nimeni ca mi-ai dat-o hai sa fim seriosi asta da compatriot.
Andrei ai facut moduri exceptionale cu toate m-am jucat,la mod contest deja ai un vot de la mine nu ma intereseaza de manure mod sau chestii.mie imi place ca ai participat si ca esti roman.bravo meriti felicitari Wink
Voi de pe site votati-l pe Andrei ca ne da acest froum frumos aratati macar odata ca sunteti oameni nu lepre de 2 bani.multumesc
unde pot vedea modurile care participa la modcontest ?
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Ovidole Joi 8 Aug - 0:56

eu unu iti multumesc pentur vot, dar voteaza/votati modul care merita...nu pe al meu ca eu sunt administratori pe acest forum. Eu unu am participat cu acest mod pentru ca v-am spus ca anul acesta o sa particip si am vrut sa ma tin de cuvant...am vrut sa particip cu Case-ul dar daca am inteles gresit data de depunere a modurilor asta e...oricum si discul este unul destul de frumos, dar nu se compara cu case-ul.

Cred ca modurile maine sau zilele urmatoare le vor posta...nu stiu exact.


Referitor la ce ai spus despre modurile VIP am spus mai sus: sunt niste copii de 10-14 ani ...(continuarea o ai mai sus)
Pe mine unu nu ma intereseaza ca modifica o persoana modul meu pentru ca nu ii place lui textura atata timp cat celelealte persoane se bucura de el asa cum e si doar il comentaeaza...imi spun ca ar fi bine sa ii mai adaug nu stiu ce script, sa ii scot reflexia....
Daca te uiti dintre toti jucatori de FS editeaza moduri fara a avea permisiunea copii de 10-16(maxim)ani ...m-am uitat pe mai multe site-uri la profilul lor si cam varsta asta o aveau ... cu 10 ani cred ca exagerez, dar 12 au cu siguranta.

O intrebare: modurile VIP sau cele editate sunt mai bine apreciate decat cele originale(ne-editate)?....un user care isi baga nasul in modurile altuia fara permisiune deja nu prea mai e bagat in seama, nu se discuta despre el, urmatoarele moduri postate de el nu mai au descarcari, nu mai sunt comentate.... (m-am documentat si exact asa se intampla)
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  dragos17 Joi 8 Aug - 1:01

@Leo modurile vor fi presentate la Gamescom 2013 pe 24 august atunci o sa poti vota
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  RHR Joi 8 Aug - 1:57

Nu vor fi prezentate pe 24 august. Atunci e decernarea premiilor. Uite aici regulile:
Rules
Submission deadline: Entries must be received no later than 23:59h on August 7, 2013
Contestants: Entrants to the competition may be either individuals or Teams.
Allowed: Only Normal mods and maps will be accepted as entries. No skins or map parts will be accepted.
Origin: Only new mods will be accepted
Participants: This competition is not open to employees of GIANTS Software
Entry: A person may only enter once, either as an individual or as part of a team.
Prize Categories: Public online vote, jury vote and best map
Awards show: Gamescom 2013, Cologne, Hall 9 Booth 10, August 24th 15:00h
RHR
RHR

Mesaje : 81
Data de inscriere : 02/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Cristi Dinu Joi 8 Aug - 16:52

Andrei Valentin a scris:eu unu iti multumesc pentur vot, dar voteaza/votati modul care merita...nu pe al meu ca eu sunt administratori pe acest forum. Eu unu am participat cu acest mod pentru ca v-am spus ca anul acesta o sa particip si am vrut sa ma tin de cuvant...am vrut sa particip cu Case-ul dar daca am inteles gresit data de depunere a modurilor asta e...oricum si discul este unul destul de frumos, dar nu se compara cu case-ul.

Cred ca modurile maine sau zilele urmatoare le vor posta...nu stiu exact.


Referitor la ce ai spus despre modurile VIP am spus mai sus: sunt niste copii de 10-14 ani ...(continuarea o ai mai sus)
Pe mine unu nu ma intereseaza ca modifica o persoana modul meu pentru ca nu ii place lui textura atata timp cat celelealte persoane se bucura de el asa cum e si doar il comentaeaza...imi spun ca ar fi bine sa ii mai adaug nu stiu ce script, sa ii scot reflexia....
Daca te uiti dintre toti jucatori de FS editeaza moduri fara a avea permisiunea copii de 10-16(maxim)ani ...m-am uitat pe mai multe site-uri la profilul lor si cam varsta asta o aveau ... cu 10 ani cred ca exagerez, dar 12 au cu siguranta.

O intrebare: modurile VIP sau cele editate sunt mai bine apreciate decat cele originale(ne-editate)?....un user care isi baga nasul in modurile altuia fara permisiune deja nu prea mai e bagat in seama, nu se discuta despre el, urmatoarele moduri postate de el nu mai au descarcari, nu mai sunt comentate.... (m-am documentat si exact asa se intampla)
Uite acum sa dam dovada ca suntem uniti si sa votam modul care ne reprezinta tara ,nu neaparat ca esti administrator.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  wnw Vin 9 Aug - 1:17

Ok, votam. Intrebarea me este: "Unde votam?". Un link, ceva?
wnw
wnw

Mesaje : 51
Data de inscriere : 11/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Leo Vin 9 Aug - 2:46


o mapa ce participa...
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

ModContest - Pagina 2 Empty Re: ModContest

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum