Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vis my Map v1.0

In jos

30042013

Mesaj 

Vis my Map v1.0 Empty Vis my Map v1.0




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Vis my Map v1.0 Uasted10

Credits: Vasilisvasilis31
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit

Vis my Map v1.0 :: Comentarii

avatar

Mesaj Mar 30 Apr - 20:30  Vizitato

nu cred ca am fost primul care a luat aceasta mapa dar cred ca am fost primul care am "exterminat-o" Smile) aceasta mapa nu este printre cele mai bune mape,ci pentru mine(cat si pt altii) este cea mai buna mapa,mi s-a demonstrat astazi ca si romanii au talent la ceva Very Happy bravo si tine-o tot asa Wink

Sus In jos

Ovidole

Mesaj Mar 30 Apr - 21:29  Ovidole

Intradevar, este cea mai buna harta pentru moduri mai micute.Este foarte bine facuta si nu cred ca cere foarte mult, la mine ruleaza perfect.

Sus In jos

avatar

Mesaj Mar 30 Apr - 21:56  Vizitato

si la mine la fel,nu am avut probleme la ea cum am cu hartile mai mari de la alti creatori,este o harta micuta(cu un singur bug:))poti iesi din oras,adik sa sari peste dealuri si sa ajungi pe parcela 1) dar te poti juca mult si bine pe ea pan ce te plictisesti:))insa partea rea(care doare rau de tot) nu ai hangare unde sa poti parca combinele,tractoarele,etc. Sad sper ca in versiunea viitoare se va adauga si hangare,si poate terenul 1 sa fie de cumparat,mi-ar place sa pun ceva cartofi Very Happy

Sus In jos

avatar

Mesaj Sam 25 Mai - 18:51  simojunior

Map-ul se poate folosi si in multiplayer?

Sus In jos

avatar

Mesaj Sam 25 Mai - 20:08  Vizitato

simojunior a scris:Map-ul se poate folosi si in multiplayer?

Da MAPA se poate folosii si multiplayer Smile

Sus In jos

avatar

Mesaj Sam 25 Mai - 20:32  Cristi Dinu

am auzit-o si pe asta Smile) ce-i ala map?folositi romana ,harta se zice,nu mai pociti cuvintele...

Sus In jos

avatar

Mesaj Sam 25 Mai - 22:11  Vizitato

Cristi Dinu a scris:am auzit-o si pe asta Smile) ce-i ala map?folositi romana ,harta se zice,nu mai pociti cuvintele...


se mai zice si map de acum vro 5ani incoace Wink dar haideti sa nu facem OFF-TOPIC,da,HARTA merge perfect atat Single Player cat si Multiplayer,v-o recomand pt ca si eu o folosesc,imi place foarte mult mapa,va dau un sfat:folositi-va si de terenul 1,dupa cate am vazut nu trebuie neaparat cumparat ca sa construiesti ceva pe el Smile

Sus In jos

Mesaj   Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum