Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Uploaderi

+6
schneider4955
Leo
Cristi Dinu
robiman99
Alin Slide
Ovidole
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Dejan845 Mier 1 Mai - 15:25

dragos17 a scris:
The4Farming a scris:bine lucrat colegu merge treaba Wink

merge pe naiba No
nici unu nu a citit ce apare in log, jumate din ce ati postat are erori
Alin Slide pune moduri care au texturi in png
trebuie sa descarcati modul nu ca sa faceti poze in joc si sa vedeti daca apare in joc
dar si uitativa in log sa vedeti ce este si acolo

Nu o sa va inteleg niciodata . Cand nu aveti rubrica descarca , va plangeti , cand o aveti atacati oamenii ce lucreaza ! Da' pune manuta frumos si indreapta erorile alea , pastrezi modul pentru tine si gata .

Pentru uploaderi : arata bine , asa la prima vedere , nu am descarcat nimic sa probez .
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  dragos17 Mier 1 Mai - 16:08

Dejan@RO a scris:
dragos17 a scris:
The4Farming a scris:bine lucrat colegu merge treaba Wink

merge pe naiba No
nici unu nu a citit ce apare in log, jumate din ce ati postat are erori
Alin Slide pune moduri care au texturi in png
trebuie sa descarcati modul nu ca sa faceti poze in joc si sa vedeti daca apare in joc
dar si uitativa in log sa vedeti ce este si acolo

Nu o sa va inteleg niciodata . Cand nu aveti rubrica descarca , va plangeti , cand o aveti atacati oamenii ce lucreaza ! Da' pune manuta frumos si indreapta erorile alea , pastrezi modul pentru tine si gata .

Pentru uploaderi : arata bine , asa la prima vedere , nu am descarcat nimic sa probez .

au de respectat un regulament :
2. Il testati in joc(Hartile nu se vor testa, se vor uploada direct)

testat in joc daca are erori nu il pui,
e inutil daca doar il punti pe zippy, e munca inutila sa stati sa il descarcati si sa il uploadati si modul sa fie plin de erori
uitativa inainte in log, nu va alearga nimeni sa puneti 10-20 de moduri, mai bine puneti 2-3 dar sa fie fara erori
eu nu mam plans ca nu aveam rubrica de descarcat moduri , eu descarc de unde modurile sunt inainte
testate
deci mai bine puneti moduri putine, dar sa fie fara erori, daca au erori e inutil ce faceti
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Ovidole Mier 1 Mai - 16:43

@dragos17 daca citeai cu atentie ceea ce am scris cu cateva magini in urma vedeam ca am zis ca sunt foarte putine moduri care nu au erori in log(sa fie perfect)...am zis ca se pot uploada si modurile cu erori(daca nu le uploadezi si pe alea nu ai ce sa uploadezi...nu cred ca sunt 20 de moduri fara nici o eroare pana in momentul de fata) dar daca au erori foarte mari, sa iti mearga jocul foarte greu sau sa te scoata din el nu le vor uploada.

Cititi mai intai si dupa raspundeti.

@Alin Slide, @The4Farming pana in momentul de fata eu zic ca v-ati descurcat perfect, felicitari
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Mier 1 Mai - 19:02

Multumim! Texturile nu stiu in ce format sunt dar apar in giants la mine daca le-am importat . Nu stiu de ce va plangeti atata timp cat merg. La texturi nu ma prea pricep decat sa le testez .
P.S. : pentru toti interesatii , am gasit o inovatie , ultimele 2 moduri puse sunt facute in asa fel incat sa se downloadeze direct fara zippy Very Happy
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Mier 1 Mai - 19:24

bun deci am venit si eu printre uploaderii de aici,as vrea sa va intreb...cam cum vi se par modurile mele?stiu ca la unele nu am imaginea redimensionata,dar asa in general,sunt bune?sa continui sa pun moduri ca cele care le-am pus pana acum sau sa incep cu altfel de moduri?daca da...cam ce moduri ati vrea sa urc pe site?:-?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Mier 1 Mai - 19:29

Ba frate e binisor dar eu iti zic din propria experienta si sper sa recunosti : nu ai testat tu toate masinile alea! Sunt prea multe! Oricum te descurci bine! Felicitari!
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Mier 1 Mai - 20:10

Alin Slide a scris:Ba frate e binisor dar eu iti zic din propria experienta si sper sa recunosti : nu ai testat tu toate masinile alea! Sunt prea multe! Oricum te descurci bine! Felicitari!

toate le-am testat man,de la A la Z tot ce am pus este testat si folosit in continuare de mine Wink multumesc de felicitari Smile si nu sunt prea multe,fata de cei 3gb de moduri care ii am eu pe farming 2013 ma si mira cum se mai deschide,ca trebuie sa astept vro 2-3 min ca sa se deschida:))

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Joi 2 Mai - 9:25

Dragi colegi imi anunt acum ca eu de azi nu mai pun moduri pana luni am sa fiu plecat cu ocazia sarbatorilor de paste multumesc . PASTE FERICIT !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Vin 3 Mai - 14:31

Salut! Azi nu am sa pot sa pun moduri fiindca plec cu familia in oras! Catre Andrei:
Am vazut ca mi-ai testat niste moduri.. Am trecut verificarea ? Very Happy
O zi buna!
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Ovidole Vin 3 Mai - 14:53

Nu este nici o problema...e si normal ca in zilele urmatoare sa nu puteti uploada moduri si nici noi sa nu fim foarte des online.Doar e Pastele.

Modurile pe care le-ai pus pana acum, de fapt pe care le-ati pus pana acum sunt foarte bine puse. Eu nu am stat sa le incerc pe toate, am descarcat si eu cateva si m-am uitat la ele(le-am descarcat pentru ca mi-au placut nu neaparat sa va testez).
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Vin 3 Mai - 16:09

Alin Slide a scris:Salut! Azi nu am sa pot sa pun moduri fiindca plec cu familia in oras! Catre Andrei:
Am vazut ca mi-ai testat niste moduri.. Am trecut verificarea ? Very Happy
O zi buna!
Nu e problema Aline,ba defapt e!Cu cine ma mai intrec eu acum la postat moduri a? Sad Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  dragos17 Vin 24 Mai - 19:55

cineva sa stearga prostia [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de mod
nu mi se pare frumos de loc Mihai94 merita ban pentru asta (si nu este uploader nici modul nu este al lui).
sigur AdyLand la pus sa puna modul.
cum este posibil il banati pe AdyLand pentru tot ce a furat si editat fara acord si acuma avem modurile lui la download ?
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Vin 24 Mai - 20:14

Modul a fost sters fiindca avea in log 20% erori ... Plus ca mie imi facea figuri la joc... Nici nu arata bine si in plus iti dau dreptate... Cat despre mihai94 nu prea are nici o vina... Sa speram ca nu se va mai creea ''samanta de scandal'' cu modurile editate de adyland.
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Leo Vin 24 Mai - 20:17

ala nu e edit e bataie de joc sa fie clar nu am vazut un tractor editat mai jalnic Wink
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  ANONIM Vin 24 Mai - 22:03

in primul rand va dau si eu dreptate dar nu cred are si unele moduri reusite intradevar acel 445 Neutral avea niste probleme da nu mi se parea asa urat

ANONIM

Mesaje : 7
Data de inscriere : 24/05/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Sam 25 Mai - 0:00

OFF-TOPIC,va rog frumos postati aici numai daca vreti sa faceti parte din grupul de Uploaderi sau daca sunteti deja Uploaderi,acest subiect nu este pt a ne certa,si pt a discuta intre noi uploaderii sau viitorii care ne vor prelua sarcina:)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Sam 25 Mai - 8:08

Bine... Fara suparare dar ai vorbit cu andrei pe mess in legatura cu inscrierea pt uploader?
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Sam 25 Mai - 10:26

Alin Slide a scris:Bine... Fara suparare dar ai vorbit cu andrei pe mess in legatura cu inscrierea pt uploader?

Desigur ca am vorbit,dar doar pt inscrierea mea:))restul sa depuna o cerere sau sa vorbeasca cu moderatorii Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  dragos17 Sam 25 Mai - 14:14

Mircea a scris:OFF-TOPIC,va rog frumos postati aici numai daca vreti sa faceti parte din grupul de Uploaderi sau daca sunteti deja Uploaderi,acest subiect nu este pt a ne certa,si pt a discuta intre noi uploaderii sau viitorii care ne vor prelua sarcina:)

unde screi ca nu avem voie sa postam ?
te crezi moderator dar nu esti

puneti si voi poze la moduri cum trebuie, nu ca acuma trebuie sa te uiti cu lupa
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Bogdy_20 Sam 25 Mai - 14:34

@dragos17 numai comenta ca ei fac treaba buna.
Bogdy_20
Bogdy_20

Mesaje : 126
Data de inscriere : 22/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Alin Slide Sam 25 Mai - 15:47

dragos toate pozele sunt puse format normal 320x240 pentru a mentine frumusetea forumului . Nai decat sa dai o cautare pe google daca vrei poze...
Alin Slide
Alin Slide

Mesaje : 243
Data de inscriere : 01/03/2013
Reputatie : 1

Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Vizitato Sam 25 Mai - 18:25

dragos17 a scris:
Mircea a scris:OFF-TOPIC,va rog frumos postati aici numai daca vreti sa faceti parte din grupul de Uploaderi sau daca sunteti deja Uploaderi,acest subiect nu este pt a ne certa,si pt a discuta intre noi uploaderii sau viitorii care ne vor prelua sarcina:)

unde screi ca nu avem voie sa postam ?
te crezi moderator dar nu esti

puneti si voi poze la moduri cum trebuie, nu ca acuma trebuie sa te uiti cu lupa

@dragos17 regulamentul si ceea ce ne-a spus @Andrei Valentin trebuie respectat,imaginile raman 320x200 pixeli sau cum le face colegul meu @Alin Slide 320x240(nu-i mare diferenta),si da scrie ca nu aveti voie sa postati aici,se numeste Off-Topic si se pedepseste conform regulamentului,si da nu sunt moderator,sunt uploader,dar tot din staff-ul acestui forum fac parte Wink,deci...mai pe scurt,pt ca am facut si Off-Topic cu tona,as vrea sa va rog pe toti dar in special pe spammeri sau cei carora le place sa faca Off-Topic sa faceti in alta parte,pt ca aici este doar pt Uploaderi,staff si membrii care vor sa se inscrie ca uploaderi/superuploaderi Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Uploaderi - Pagina 2 Empty Re: Uploaderi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum