Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

useri

+3
SuperStars
robiman99
vasilisvasilis31
7 participanți

In jos

useri Empty useri

Mesaj  vasilisvasilis31 Lun 25 Mar - 21:20

mesaj pentru copii pana in 14 ani
nu vreau sa fac pe seful ca nu sunt in stare dar
ati vazut ca nimeni nu va spune nimic si ati inceput sa sariti calul , cu mesaje inutile ati inceput sa faceti subiecte aiure, daca nu va potoliti va promite (vasilisvasilis31) ca veti fi banati fara sa va mai dau vriun raspuns si cand spun banati inseamna (BAN PERMANENT) punct
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  robiman99 Lun 25 Mar - 21:42

Vasile,daca cumva se refera la mine,ii al doilea subiect deschis de mine pe acest forum

robiman99

Mesaje : 203
Data de inscriere : 08/12/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  SuperStars Lun 25 Mar - 21:50

Robi eu cred ca vasilis se refera la acei useri care fac mai mult off topic decat raspund intr-un subiect decent..Da am m-ai vazut useri dar m-am abtinut...Spre exemplu Teodor cred ca daca as face 10 top comentarii de pe forum sar afla printre primi..Dupa cum a spus si vasilis nu mai faceti atata off topic...Dinaia exista PM!
SuperStars
SuperStars

Mesaje : 26
Data de inscriere : 02/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty useri

Mesaj  ionut_dinamo Lun 25 Mar - 21:52

Ma incetati ca osa iasa un scandal imens!Vasile nu trebuia sa deschizi dela inceput topicul ca osa se certe useri intre ei.
ionut_dinamo
ionut_dinamo

Mesaje : 158
Data de inscriere : 25/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  Dejan845 Lun 25 Mar - 22:40

Asa se mai face curat ..
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  schneider4955 Lun 25 Mar - 23:29

Si eu cand ziceam ca o sa banez permanent pe astia care nu respecta regulamentu',ziceati ca sunt rau ca vreau sa fac pe sefu' ca imi bat joc de forum,acuma vad ca si vasilis nu mai suporta fitele voastre de copii fara buletin.

schneider4955
Moderator
Moderator

Mesaje : 264
Data de inscriere : 12/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  Liviu Mar 26 Mar - 11:09

Sa tratam problema cu respect si fara jigniri sau abuzuri.Intradevar uni useri raspund si creaza subiecte peste tot poate pentru ca doresc a fi pe toate subiectele posibile chiar daca nu au un motiv anume si ii rog pe useri care creaza astfel de subiecte sau raspund la ele sa nu le mai faca din lipsa de ocupatie sau din plictiseala,asa ca astept un comportament matur din partea utilizatorilor si sa arate ca au trecut de acea varsta de 14 ani chiar daca nu au facut asta si daca ei nu vor sa treaca o sa se aplice sanctiuni.
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

useri Empty Re: useri

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum