Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In legatura cu modurile V.I.P

4 participanți

In jos

In legatura cu modurile V.I.P Empty In legatura cu modurile V.I.P

Mesaj  ovidyu Lun 11 Mar - 22:09

Salutare tuturor !
M-am hotărât să înşir şi eu câteva rânduri de cifre şi litere în acest subiect.
Şi iaca ce vreau să spun.
Văd că în multe subiecte deschide de pe acest foum toţi au început,au terminat,încă lucrează la moduri V.I.P.
Mie unul,nu mi se pare o idee bună toată treaba asta cu expunerea proiectelor sau cum vreţi să le spuneţi,despre modurile V.I.P, adică ce vrea să însemne V.I.P,mulţi ştiu. Eu şi mulţi alţii suntem învăţaţi cu moduri W.I.P cuvânt luat de la străini care se traduce prin moduri care sunt în progres în curs de desfăşurare cum s-ar spune mai bine, deci odată ce aceste moduri ar fi terminate Modder-ul adică autorul modului,ar urma în mod normal să şi pună la download modul finalizat,că zic eu,de asta l-a şi tot expus atâtea zile,săptămâni până la terminat,şi a postat imagini şi toate cele.

Altfel eu nu înţeleg rostul la proiectele astea V.I.P,dacă tot nu e sigur că o să fie puse la descărcat pentru lume din cauză că na..poate ştiţi cum sunt alţii şi ce fac cu munca altora,din această cauză nu prea se pun la descărcat şi na,dacă nu se pun la descărcat părerea mea e că nici nu ar trebuie deschis un topic,cu modul respectiv la care lucrează cineva.

Când e vorba de o echipă a unui forum ,o echipă care face moduri ,oficial,pentru forum,reprezintă forum-ul atunci se pot posta subiecte de discuţii cu modurile respective,deoarece o să fie şi disponibile pentru descărcare atunci când vor fi gata. Dar în caz contrar eu nu înţeleg rostul,acestor multor subiecte deschise de membri în care îşi postează modurile "V.I.P".

Asta eu zic că e un forum,şi na,mi-am zis şi eu părerea,apropo aştept din partea tuturor membrilor,un răspuns în legătură cu acest subiect,să văd,adică toţi să vedem care şi ce crede despre ce am scris eu în rândurile de aici.

De asemenea eu aş zice că ar trebuie aşa: una din două:
-deschizi un subiect cu modul,să fie W.I.P (work în progres) şi la sfârşit să se pună la descărcat
- nu postezi nici un subiect cu modu care îl faci, îl pui la descărcat doar dacă vrei, de vreme ce în această situaţie în care nu deschizi subiect el e V.I.P,şi e foarte normal să faci ce crezi de cuviinţă cu modul respectiv.

Aştept păreri.
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

In legatura cu modurile V.I.P Empty Re: In legatura cu modurile V.I.P

Mesaj  Dejan845 Lun 11 Mar - 22:26

Ar fi o varianta sa nu se deschida topicuri cu VIP , dar daca cel ce a facut o harta , tractor etc . si o / il tine VIP sa poata sa isi expuna munca cu poze din joc , in topicul aferent , mai exact in Farming Simulator :: Imagini si capturi video - Single Player .

Si va intrebati de ce se posteaza poze cu moduri VIP ? Raspunsul e simplu : vor sa de-a o lectie celora care "fura" munca , asa , cat ii ea . Sa se arate ca moduri se fac ..voi ati observat ca sunt mai apreciate cele VIP ?Acum nu's patratoase , starmbe sau mai stiu eu .
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

In legatura cu modurile V.I.P Empty Re: In legatura cu modurile V.I.P

Mesaj  Cristi Dinu Lun 11 Mar - 22:46

Ai dreptate dejan,munca e mai apreciata daca ramane vip.Vin cu un exemplu:Face cineva un mod,toti membrii comunitatii si-ar dori acel mod,iar cand se afla la download,apar parerile contradictorii legate de modul respectiv.Indiferent daca e reusit sau nu,la un mod poti sa lucrezi si cateva luni si orice modder dupa acest timp doreste sa i se inteleaga,aprecieze munca depusa.De aici urmeaza si consecinta>VIP.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

In legatura cu modurile V.I.P Empty Re: In legatura cu modurile V.I.P

Mesaj  sdfkz Mar 12 Mar - 21:59

Cine nu stie sa faca moduri, cu siguranta nu va fii de accord cu moduri VIP! E normal...de ce nu apar discutii intre modderi referitor la VIP? Simplu! Pentru ca, daca, un modder face un mod si imi place, ma pun imediat si il fac si eu

Repet!
In loc sa pierdeti timpul cu scandaluri si injuraturi intre voi, mai bine v-ati pune si ati invata cum se fac moduri!
Eu am pierdut un an sa invat si nu m-a ajutat nimeni! Eu am cautat pe saituri...la fel de bine cum am pierdut eu timpu, la fel de bine pot sa piarda si altii daca vor moduri! Daca nu vor, atunci sa se joace cu ce este la download!
La noi se merge pe ideea: las ca se plictiseste de mod si o sa il puna la download...la mine asta nu functioneaza! Decat sa isi bata altii joc de munca mea, mai bine DELETE si nam dureri de cap.

sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

In legatura cu modurile V.I.P Empty Re: In legatura cu modurile V.I.P

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum