Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

...

4 participanți

In jos

... Empty ...

Mesaj  mircea21 Vin 4 Ian - 21:09

salut plss ajutatima de unde pot descarca de aici moduri !

mircea21

Mesaje : 2
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Liviu Vin 4 Ian - 21:29

Vezi in stanga siteului o sa iti apara o iamgine cu un tractor deutz
... Pozare
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Ovidole Vin 4 Ian - 23:44

Cat de curand am sa fac un UPDATE formului.
Am sa schimb tema(aspectul va fi cu totul altul) si am sa fac si o pagina speciala de DOWNLOAD.
Or sa fie si cateva mici schimbari in regulament, daca reusesc am sa pun si un host platit ca sa putem uploada modurile direct(DIRECTDOWNLOAD)
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  sdfkz Sam 5 Ian - 2:17

Andrei! De ce te chinui cu uplodul modurilor? Pentru ce atata munca? Munca si din partea ta, si din partea unor colegi...inainte sa faci asta, ar trebui sa faci un sondaj de opinie pe forum, cati dintre colegi ar descarca moduri de pe forumul nostru si cati ar cauta inafara forumului pe alte site-uri straine.

sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Ovidole Sam 5 Ian - 12:09

Daca reusesc sa fac exact cum vreau or sa descarce foarte multi(poate si strainii...ceva mai greu pentru ca deja sunt foarte multe site-uti foarte cunoscute).Mai ales daca ii fac si directDownload.
Categoriile(tractoare,combine,harti...) nu vor fi cum au fost pana acum. O sa fie un buton cum e Acasa, Membri,Profil .. o sa fie Moduri.Cand dai click pe el iti deschide o pagina(tot a forumului) unde vor fi moduri.
Modrurile nu vor fi cum au fost pana acum: fiecare mod sa aiba subiectul lui. Toate modurile vor fi pe categorii si fiecarui mod sa i se vada imaginea si butonul DESCARCA...nu stiu daca am explicat cum trebuie, dar sper sa intelegi ce vreau sa fac.

Eu unu fac mai mult aceasta categorie(daca pot sa ii spun asa) pentru membri acestui forum(pentru modurile facute de noi)

..mai intai am sa fac un demo al temei(un alt link) si am sa va las link pe forum cand il termin...daca e sa nu va placa ceva o sa schimb.
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  mircea21 Sam 5 Ian - 12:09

Liviu a scris:Vezi in stanga siteului o sa iti apara o iamgine cu un tractor deutz
... Pozare
Mersii frumoss !!

mircea21

Mesaje : 2
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Liviu Sam 5 Ian - 12:58

Mircea nu ai pentru ce Wink
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

... Empty Re: ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum