Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Farming Simulator 2013

+21
slide7920
vasilisvasilis31
robiman99
madalin
RHR
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Leo
ombladon
sdfkz
Piky
Ravasy(John Deere)
Andrei Octa
Cristi Dinu
dragos17
Dejan845
Bad Boy
vLaDuTu
americanu
Liviu
gabitala
Ovidole
25 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Dum 21 Apr - 20:42

Citez de pe FB oficial al Farming Simulator:

"Farming Simulator will arrive on PS3 and Xbox 360 in the first week of September, with a lot of new content! A whole new North American environment, adding to the European environment already present on PC, will be included, as well as new farming vehicles and many other new features!

As big as the original environment of Farming Simulator on PC, the new playground to the console version doubles the world of the game. Inspired by typical American farms, this big new land offers a real new scenery, with new places, new opportunities of development for your farm, and even bigger fields !

Grab your gamepad, Farming Simulator is about to arrive on PlayStation 3 and Xbox 360, the first week of September 2013!"
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty @Leo

Mesaj  Firion Lun 22 Apr - 8:18

Aici imi cam lovesti inima de gamer (adevarat)...
Ecran mare? Eu am mufa HDMI pe placa de baza inainte sa stie ps3-ul de 720p.
Iar sacadat...de 1400ron sau cam cat ar fi o consola iti cumperi o placa video cu care inca 2 ani de zile poti juca lejer peste oricare nivel de calitate grafica fata de consola.

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  Leo Lun 22 Apr - 14:34

da dar mie imi sacadeaza pe pc iar eu am laptop pana imi cumpar altu sper ca la iarna sau la primavara in 2014.diferenta dintre ps3 si pc este c la console jocurile nu sacadeaza Wink nici mie nu imi prea place si prefer mai mult pc-ul dar asta e situatia la mine nu vreau sa supar pe nimeni
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  Firion Lun 22 Apr - 21:03

Nu-i problema ce iti cumperi. Eram doar uimit ca preferi sa dai 1400ron pe o consola decat sa faci un upgrade la sistem. Si eu joc de pe laptop si imi merge perfect jocul la detalii mijlocii (aveam deschis la un moment dat subiect pe forum cine pe ce joaca si erau oameni cu placi video la buzunar de criza care mergeau pe detalii maxime). Sincer eu aveam laptopul meu de vanzare intr-o periaoda la 1900ron si chiar ii la nivelul consolelor Smile deci se poate daca omul vrea.

Oricum, iti iei ce iti pofteste inima si buzunarul. Eram doar putin atacat, dar numai conteaza. Spor la munca si sa nu uitam de distractie!!!

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  ovidyu Lun 22 Apr - 21:33

laptop-urile nu sunt recomandate pentru jocuri sa stiti,
daca vrie sa joci un joc la adevarata lui grafica la maxim etc.. joaca-l pe pc,

laptop-ul / notebook-ul se va defecta daca il pui sa ruleze jocuri mari la grafica de asemenea detaliata, pentru ca nu poti compara placa video de la laptop cu placa ei de baza cu aceleasi componente pentru pc, se vor praji cele de la laptop dupa o utilizare indelungata sau nu neaparat indelungata, depinde si de ce jocuri rulezi si la ce detalii.
asa ca pentru jocuri cele mai bune sunt pc-urile, apoi consolele.. laptop-ul e mai mult de birou cum s-ar spune, nu pentru jocuri, poate fi el cat de bun, e ,tot se strica de la jocuri..
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  Firion Lun 22 Apr - 22:38

@ovidyu ma duc deja spre offtopic dar numai sunt asa proaste demult laptopurile ca si pe vremuri cand se dezlipeau de la caldura chip-ul si memoriile....chiar sunt mai reci iar daca intreci masura thermal throttling te protejeaza. Restul tine de seriozitatea utilizatorului daca stai in pat cu laptopul clar ca iti intra praful si nu are aer pt racire. La mine tot raman pe utlimul loc consolele chiar ps4 si xbox720 sau ce mai iese.

Firion

Mesaje : 176
Data de inscriere : 04/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Farming Simulator 2013 - Pagina 4 Empty Re: Farming Simulator 2013

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum