Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Icon-uri pentru ranguri!

+5
dragos17
Leo
FlorinEL8
Cristi Dinu
Ovidole
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  Vizitato Vin 16 Noi - 21:24

Cine stie sa faca mape-mapper, cel ce modeleaza-modelator etc. dar cel ce stie sa le faca pe toate sa aiba ceva gen mod-master. Si la fiecare sa fie alte icon-uri, la mapper (care din proprie experienta zic ca e cel mai usor) sa fie UTB sau altceva dar mai rabla, un tractor mai invechit ceva...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  Liviu Vin 16 Noi - 21:39

Deci un singur icon la un singur utilizator acel rang i se va da pe cea ce stie sa faca mai bine sa zicem ca utilizatoru ia mai intai un rang de uploader dupa incepe a modela si daca stie sa faca cu adevarat ceva frumos i se va da rangul de modelator iar dupa daca userul respectiv incepe a ajuta useri cu diferite probleme poate evolua de la modelator la moderator si asa mai departe
Asta e parerea mea Wink
Liviu
Liviu
Moderator
Moderator

Mesaje : 467
Data de inscriere : 11/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  Ovidole Vin 16 Noi - 21:41

nu cred ca ar da bine un UTB...mai bine un tractor strain...mai asteptam pareri si sa vad ce zice si @sdfkz ca sigur are si el o idee
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  MaxIULIAN aka Anjunaboy Mier 9 Ian - 19:58

Ar merge tractoare mai noi si straine pentru logo-ul unui membru din staff Wink ; un UTB ar da bine in bannerul forumului, adica cel castigator din [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Wink

p.s.: daca vreti sa va ajut in crearea unor noi icon-uri/logo-uri pentru cei din staff, ma puteti contacta si va ajut cu placere!

Numai bine!
MaxIULIAN aka Anjunaboy
MaxIULIAN aka Anjunaboy
Moderator
Moderator

Mesaje : 410
Data de inscriere : 08/01/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  Ovidole Mier 9 Ian - 21:28

Multumim, o sa avem nevoie de putin ajutor in PS pentru ca o sa schimb tema si trebuie facute toate butoanele de la capat..cand o sa am nevoie de ajutor am sa te contactez.

Am sa pun si abannerul casitgator pe forum doar ca trebuie sa vorbesc cu vasilisvasilis31 sa modifice pentru ca a scris gresit Simulator
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

Icon-uri pentru ranguri! - Pagina 2 Empty Re: Icon-uri pentru ranguri!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum