Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DE INTERES PENTRU MEMBRI

2 participanți

In jos

DE INTERES PENTRU MEMBRI Empty DE INTERES PENTRU MEMBRI

Mesaj  Ovidole Dum 21 Noi - 18:22

Salutare!
După cum puteti vedea,am reluat activitatea pe acest forum dat fiind faptul că aici sunt toti membrii vechi ai comunitatii FS ROMANIA si sunt si subiectele mai vechi pe alte versiuni de FS si alte subiecte Off topic, etc.

Pentru luna aceasta am platit eu un abonament PREMIUM (cel mai scump existent petnru forum).
Acesta costa vreo 10 euro.

DE INTERES PENTRU MEMBRI 1fXDKmG

Mai sunt ramase peste 1000 de credite din care mai putem plati o luna tot pachet premium.

DE INTERES PENTRU MEMBRI 5SeOpKU

Daca vreti si lunile viitoare sa avem PREMIUM care ne aduce cateva beneficii printre care si un nume de domeniu personalizat (voi seta saptamana asta un nume de domeniu personalizat - farming-simulator.ro) dar si spatiu de stocare de 2 GB plus alte cateva beneficii.
Eu nu o sa pot pune in fiecare luna 10 euro , daca sunt doritori sa ajute, pun şi eu si cumparam lunar pachetul PREMIUM de 10 euro, bineinteles, asta daca o sa fie activitate aici pe forum.

Astept  opiniile voastre, raspunsuri sau alte idei in legatura cu ce am scris mai sus şi nu in ultimul rând, vreau sa stiu daca : Veti intra si veti fi activi atat cat vă va  permite timpul, aici pe forum? Very Happy


Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

DE INTERES PENTRU MEMBRI Empty Re: DE INTERES PENTRU MEMBRI

Mesaj  Alex_Alecs Vin 20 Sept - 14:38

Salut ...sunt nou aici ....mai funcționează acest forum ?

Alex_Alecs

Mesaje : 1
Data de inscriere : 20/09/2024
Reputatie : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum