Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti

3 participanți

In jos

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti Empty salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti

Mesaj  bogdy23 Mar 5 Ian - 20:40

in primul rand multumesc ca m-ati primit aici cu voi. tot respectul.. am cumparat si eu jocul original . l-am instalat si acum doresc si eu sa joc cu voi?.. si inca ceva.. pot juca cu acest joc cumparat si pe pc si pe laptop .. un exemplu.. eu cu fratemiu multiplayer?? eu pe pc si el pe laptop?? multumesc frumos . stima

bogdy23

Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/01/2016
Reputatie : 0

Sus In jos

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti Empty Re: salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti

Mesaj  Ovidole Mier 6 Ian - 0:05

La multi ani si tie si un an nou fericit !

Iti trebuie 2 licente pentru a juca pe 2 pc-uri / notebook-uri. Una pentru tine si una pentru fratele tau.
Ovidole
Ovidole
Administrator
Administrator

Mesaje : 1254
Data de inscriere : 09/09/2012
Reputatie : 1

Sus In jos

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti Empty bun

Mesaj  bogdy23 Mier 6 Ian - 5:39

si daca le am.. cum fac sa joc?? ce setari.. am tot incercat si nu imi apare cand creez jocul.. te rog frumos.. ramas dator

bogdy23

Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/01/2016
Reputatie : 0

Sus In jos

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti Empty Re: salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti

Mesaj  bulau Vin 29 Ian - 20:38

bogdy23..ai rezolvat? va gasiti in joc?

bulau

Mesaje : 7
Data de inscriere : 22/10/2014
Reputatie : 1

Sus In jos

salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti Empty Re: salut baieti si la multi ani pe 2016. tot ce va doriti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum