Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ModMakers Wanted !!!

In jos

ModMakers Wanted !!! Empty ModMakers Wanted !!!

Mesaj  ovidyu Vin 25 Iul - 11:35

ModMakers Wanted !!!

Dupa cum sugereaza si titlul, prin intermediul site-ului meu de moduri pentru Farming Simulator 2013,cineva din America, m-a contactat  pentru a ma intreba daca pot sa ii dau niste moduri care sa reflecte cat mai bine  utilajele din realitate si anume tractoareJohn Deere pentru inceput dar si  alte moduri pentru alte vehicule / utilaje.

De asemenea ar dori  sa  creez unele care nu sunt existente  inca ,  care nu au fost facute de altcineva, acestea trebuindu-i la prezentarile  firmei unde lucreaza, firma fiind din ce am vazut specializata in  domeniul agriculturii, firma vinde defapt parti  din tractoarele john deere, si probabil  nu se vor limita numai la acest lucru in viitor.


Eu unul cum nu prea am facut  asa ceva decat cateva editari si asta de demult tare....am zis  sa intreb pe cineva pe aici.

Bineinteles persoana respectiva mi-a spus ca plateste pentru modelele care nu sunt deja existente, dar plateste si pentru modificarile aduse modelelor deja existente, modificarile fiind facute  dupa indicatiile lui.

Astept raspuns aici, in special de la cei care se pricep, nu ii trebuie sa iasa modelele perfect dar sa fie curate si  sa se  cunoasca piesele  din model..acestea fiind aratate  posibililor clienti ai firmei unde lucreaza.

Astept  raspunsuri cat mai repede, andrei valentin, vasilisvasilis31...maxiulian,piki, sau care mai stiti bine, sa  faceti acest lucru.
ovidyu
ovidyu

Mesaje : 75
Data de inscriere : 09/02/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum