Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

important

+3
Leo
Sergiu
Bogdy_20
7 participanți

In jos

important Empty important

Mesaj  Bogdy_20 Vin 9 Aug - 22:52

Buna seara,dragi colegi am o veste rea,un tip Florin Mocanu din Tarlungeni,Brasov se da drept autor la multe utb-uri,cum ar fi :cel modificat de mine,cel modificat de vasi_utb,cel a lui vasilis modelul nou(maro),cel a lui mihai94 si unlimited_fs(651) si aproape de un an ne fura pozele noastre de pe forum ! Sper sa se rezolve ceva!
Il gasiti si pe facebook: https://www.facebook.com/florin.iubeste ,sa vedem cine e nesmititul?
Sper sa nu fac reclama!
Bogdy_20
Bogdy_20

Mesaje : 126
Data de inscriere : 22/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Sergiu Vin 9 Aug - 22:55

Ca bine zici!asta se da drept autorul multor moduri faine,trebuie invatat minte,Cu ardeleanul sa nu te pui!
Sergiu
Sergiu

Mesaje : 170
Data de inscriere : 31/05/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Leo Vin 9 Aug - 23:02

dai pace,nu vezi ca e un taca de 10-11 ani ce sa ii ceri Smile)))) ma amuza zetorul meu si cand colo e al lui s.geri =))))
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Bogdy_20 Vin 9 Aug - 23:04

dar uite cum profita de munca noastra leo nu o sa las sa mearga departe!
Bogdy_20
Bogdy_20

Mesaje : 126
Data de inscriere : 22/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Cristi Dinu Vin 9 Aug - 23:10

Sa-mi trimita si mie cineva site-ul unde posteaza pozele.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Bogdy_20 Vin 9 Aug - 23:12

am lasat un link de facebo0k el acolo posteaza pozele!
Bogdy_20
Bogdy_20

Mesaje : 126
Data de inscriere : 22/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Leo Vin 9 Aug - 23:18

[quote="Bogdy_20"]dar uite cum profita de munca noastra leo nu o sa las sa mearga departe![/quote
mai bine zis de munca lu vasile Smile) ca voi schimbati decat niste texturi ma lasati in pace Romani de nimic.daca nu aveam respect imi luam si eu photoshop sau paint.net si schimbam niste texturi si zziceam am muncit la moduuu asta...ma lasati in pace sa va fie rusine fata de modderi adevarati nu voi flegme ce sunteti
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Sergiu Vin 9 Aug - 23:25

Leo nu trebe pentru un nimic fiecare a facut 650 cum a vrut,vasilis lea permis daca nu le permitea atunci trebuiau luate decizii deastea,dapoi acela nu merita sa se laude pe facebook ca e meserias si face moduri si sti tu cand vezi oameni desti it vine sa ...............asa ca nu mai scriu ca nu vreau sa iau ban
Sergiu
Sergiu

Mesaje : 170
Data de inscriere : 31/05/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Bogdy_20 Vin 9 Aug - 23:27

Leo tu tare bun esti, de ce tot comentezi la toate posturi nu ai ce face si pe cine faci tu flecma ma pe cine tu comentezi numai ca sa iti faci posturi nu de alteceva, si  tie ciuda ca nu stii sa modifii de comentezi.
Andrei Valentin iarta -ma dar nu mai rejist el comenteaza la orice!
Bogdy_20
Bogdy_20

Mesaje : 126
Data de inscriere : 22/03/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Sergiu Vin 9 Aug - 23:31

Ca bine zici bogdy_20 @leo tu cine te crezi sa comentezi inttdeauna si sa fii mai cu coarne nu poti sta in banca ta?nu vezi cat de rau iti sta?cine te crezi sa faci pe toti in tot felu si sa critici atata ca cotoroantele alea batrane asa ca clmeazate ca roamnia farming nu e un site pt jigniri!!
Sergiu
Sergiu

Mesaje : 170
Data de inscriere : 31/05/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Leo Vin 9 Aug - 23:48

Smile) ca nu stiu sa editez ma lasi ma cu texte dinastea.ce iau ban da iau ban ? asta frate macar imi sustin cauza auzi sa editez =)))) ..fi atent aici vasile a zis ca tot daca editati moduri trebuie sa le puneti si la dw nu sa auzi e vip modul ca are 3 texturi schimbate si un geam dat jos ma lasami cu dastea.nu sti sa fac moduri dar nici sa imi bat joc de altele cum faceti voi ,,modderi,, din cauza voastra sunt modurile VIP.si tu Sergiu ce te bagi aveam eu treaba cu tine veziti tu de tractoarele dale cu FL si veziti lungu nasului.imi asum ban permanent.Sunt aici pe forum din primele zile de cand Andrei a facut forumul si voi la-ti invadat ca tiganii,cand erau oameni de treaba gen ANDREI,SDFKZ,SKYLINE,CRISTIDINU,DEJAN,VASILE,PIKI,LIVIU,MAXIUIAN si altii care isi vedeau de treaba gen ravasy sau atii nu era atata scandal pe forum dar de nu exista padure fara uscaturi.
Leo
Leo
Moderator
Moderator

Mesaje : 1036
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 3

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  dragos17 Sam 10 Aug - 0:06

Leo a scris:Smile) ca nu stiu sa editez ma lasi ma cu texte dinastea.ce iau ban da iau ban ? asta frate macar imi sustin cauza auzi sa editez =)))) ..fi atent aici vasile a zis ca tot daca editati moduri trebuie sa le puneti si la dw nu sa auzi e vip modul ca are 3 texturi schimbate si un geam dat jos ma lasami cu dastea.nu sti sa fac moduri dar nici sa imi bat joc de altele cum faceti voi ,,modderi,, din cauza voastra sunt modurile VIP.si tu Sergiu ce te bagi aveam eu treaba cu tine veziti tu de tractoarele dale cu FL si veziti lungu nasului.imi asum ban permanent.Sunt aici pe forum din primele zile de cand Andrei a facut forumul si voi la-ti invadat ca tiganii,cand erau oameni de treaba gen ANDREI,SDFKZ,SKYLINE,CRISTIDINU,DEJAN,VASILE,PIKI,LIVIU,MAXIUIAN si altii care isi vedeau de treaba gen ravasy sau atii nu era atata scandal pe forum dar de nu exista padure fara uscaturi.
+1 de la mine

asta e chiar culmea hoti au fost furati, a facut bine omul niste edituri de 2 lei
sa va fie rusine ca un tractor perfect care nu avea nevoie de nici un edit, a devenit sorcova voasta
singer niste modificari penibile, stikere, galeti, puneti si un cd cu guta si salam si un capac de wc si o sa fie exact un mod pentru tigani

mam saturat sa vad panarama asta mereu un mod cu 10 de culori, pe forum straine nu am vazut pana acuma asa ceva

plecati de pe forum, lasati-ne in pace
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  sdfkz Sam 10 Aug - 4:23

Dragilor, eu zic sa terminati cu URA asta care exista intre voi! Si nu inteleg de ce este atata ura?! Ati fii in stare sa va impuscati intre voi daca ati sta fata in fata!
Este un forum, fiecare user isi exprima parerea personala! Buna, rea asa cum este, ii o parere! Nu vrei sa accepti parerea colegului, cel mai simplu lucru, nu mai intri pe forum si gata am rezolvat o problema!

Un modder indiferent ca este Vassilliss, Andrei sau Adriano chiar si eu, in momentul cand am facut public un mod, fiecare poate sa faca cu acel mod ce vrea! ATENTIE! Nu poti sa modifici acel mod, daca autorul are LICENTA pe el. Atata timp cat noi nu avem DREPTURI DE AUTOR,  fiecare poate sa faca cu modul ce doreste!
Iar noi modderii, santem constienti de ce s-ar putea intampla cu modurile noastre! Dar nu putem face nimic in cazul acesta, pentru ca nu am cum sa il constrang pe X ca si-a bagat ghiarele in modul meu! Ce sa ii fac? Daca insist mult ca esti asa si pe dincolo, s-ar putea sa ma si injure! Si cine este de vina? Eu ca m-a mancat in cur sa il pun la download!
Noi, avem un respect intre noi, de a nu edita un mod, fara accordul autorului si al pune pe forum de farming, sau pe site-uri de farming!
Dar atata timp, cat el a postat poze cu modul pe pagina lui personala de facebook, nu avem cum sa il sanctionam si daca ar fii membru al forumului! Pagina lui de facebook, nu este nici forum de farming, si nici site de farming. Asa ca, va rog sa va calmati!
Nu doresti ca moder sa iti vezi munca bataia altuia de joc, nu pui la download si gata! Ai pus la download, accepti consecintele! Ce este asa de greu de inteles? Mad
sdfkz
sdfkz

Mesaje : 223
Data de inscriere : 14/11/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  schneider4955 Sam 10 Aug - 13:25

Bogdy_20,romana ta de balta,rezulta ca esti,posibil juma' de ungur iar cu smecheriile astea,ca ala are 650-u editat de mine,vai vai vai,ce sa iti spun,ca posteaza 2 poze si zice ca e al lui e mai grav decat ar fi sa aiba el acel mod,nu ? Copii fara minte nu alta,voi plangeti pentru un mod editat la care unu doar fura si posteaza poze,dar la oameni gen : Andrei/sdfkz/adriano/Liviu,care au patit-o nu cu poze,ci cu tot modul ? Cand ei au patit faze de genu',au sarit cu gura cumva,sau voi ati zis ceva ca sa le sariti in aparare ? NU,ca si voi v-ati bucurat ca ala modifica o textura si gata e ca ala din curte si pe deasupra,oamenii de mai sus stiu ce mintalitate pot avea copii de nici 12 ani din fata calculatorului cu un IQ subunitar,care merita legati de un copac si batuti cu biciu' din piele uda pana le crestezi pielea de la lovituri,asa ca,daca mai vad injuraturi/scandal,va sugerez sa plecati singuri,decat sa va anunt ca sunteti in permisie de la cateva zile la cateva luni.

schneider4955
Moderator
Moderator

Mesaje : 264
Data de inscriere : 12/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

important Empty Re: important

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum