Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aveti asa ceva???

2 participanți

In jos

Aveti asa ceva??? Empty Aveti asa ceva???

Mesaj  VASYLE21 Vin 12 Iul - 23:16

Salut,zilele trecute am fost in vizita sa vad un utilaj si m-au lasat picioarele cand am deschis usa si am vazut bordul si instalatia electrica!Toate firele erau jumulite efectiv cu brutalitate si toata cablaraia de la limitatori si ce tinea de instalatie electrica inclusiv faruri,semnalizari,martori luminosi si butoane au fost furate la propriu de catre "binevoitorii" astia care indraznesc sa isi spuna oameni si care isi poarta capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat subliniez DOAR CA SA NU II PLAOUA IN GAT, ca la altceva efectiv nu il folosesc si o sa si demonstrez asta cu o simpla poza care mie,atunci cand am vazut asa ceva mi-au dat lacrimile.
Acum rugamintea mea la voi cei care stiu ceva sau au asa ceva :este vorba de niste martori luminosi din bord(indicatori)(cel care arata incarcarea bateriile,uleiul si 2 indicatoare cu semnul "!") exact cum sunt si cei de la raba aflati in bord in linie orizontala insiruiti unul dupa altu.
Ma intereseaza in principal cum se monteaza in circuit si daca are cineva asa ceva.Sincer sa fiu nici nu stiu daca au o denumire exacte ,eu am cautat pe google dar nu am asit nimic care sa arate asa.
Orice informatie este binevenita.O sa atasez niste poze sa edeti despre ce e vorba.
Aveti asa ceva??? Tiyx


Aveti asa ceva??? Affm
VASYLE21
VASYLE21

Mesaje : 73
Data de inscriere : 23/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Aveti asa ceva??? Empty Re: Aveti asa ceva???

Mesaj  vasilisvasilis31 Vin 12 Iul - 23:37

vazi ca trebue sa aiba raba si romanul meu asa ceva
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

Aveti asa ceva??? Empty Re: Aveti asa ceva???

Mesaj  VASYLE21 Vin 12 Iul - 23:51

stiu dar pe mine ma intereseaza in realitate asa ceva nu in joc ,jocul nu are nici o treaba cu ce imi trebuie mie din pacate Crying or Very sad 
VASYLE21
VASYLE21

Mesaje : 73
Data de inscriere : 23/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Aveti asa ceva??? Empty Re: Aveti asa ceva???

Mesaj  vasilisvasilis31 Sam 13 Iul - 0:26

scuze nu am stat sa citesc
vasilisvasilis31
vasilisvasilis31
Moderator
Moderator

Mesaje : 833
Data de inscriere : 13/09/2012
Reputatie : 4

Sus In jos

Aveti asa ceva??? Empty Re: Aveti asa ceva???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum