Farming Simulator Romania Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ajutor fisiere .i3d

4 participanți

In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Vizitato Dum 12 Mai - 15:42

Bun deci toti ati sarit cu gura mai ales Myhay94 ca modul pe care eu l-am inceput singur sa-l fac si m-am chinuit o saptamana sa-l fac este luat cica de pe site-ul lor,mda...ma rog(asa va fac si eu de acum incolo,mai ales tie Myhay94),as vrea sa stiu daca macar ma poate ajuta cineva sa transform fisierele cu terminatia .skp in fisiere .i3d,si nu incepeti si acum cu faze ca vai gasesti pe Google,am cautat pe Google n-am gasit,va intreb pe voi,si nu incepeti sa ma faceti prost,nu sunt,sunt doar incepator,ca marea majoritate din voi Wink Multumesc pentru ca ati citit si multumesc celor care imi vor raspunde

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Cristi Dinu Dum 12 Mai - 22:00

Nu mai nega atat...se cunoaste ca nu e facut de tine si e acelas cu cel de pe site-ul cu modele.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  costy92 Lun 13 Mai - 10:04

Gresala recunoscuta este pe jumatate iertata, dar la tine...
costy92
costy92
V.I.P Gold
V.I.P Gold

Mesaje : 52
Data de inscriere : 22/04/2013
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 17:18

costy92 a scris:Gresala recunoscuta este pe jumatate iertata, dar la tine...

mah nu stiu ziceti ce vreti,eu zic tot inainte ca e facut de mine,si da e facut de mine Neutral si ce vreti sa ziceti ca UTB-urile pe care le faceti toti sunt facute de voi?E foarte greu sa iei de pe net unul si sa-l editezi putin,oricum vad ca degeaba postez moduri,voi le descarcati,profitati de ele,va doare-n basca!Eu ma chinui ca prostu' sa va creez un mod nou,voi repede comentati,lasati ca asa o sa va fac si eu Wink eu inca mai intreb,pot transforma din fisiere .dae in fisiere .i3d fara sa folosesc Blender?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Cristi Dinu Lun 13 Mai - 18:25

Esti amuzant!

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  dragos17 Lun 13 Mai - 19:10

Mircea a scris:
costy92 a scris:Gresala recunoscuta este pe jumatate iertata, dar la tine...

mah nu stiu ziceti ce vreti,eu zic tot inainte ca e facut de mine,si da e facut de mine Neutral si ce vreti sa ziceti ca UTB-urile pe care le faceti toti sunt facute de voi?E foarte greu sa iei de pe net unul si sa-l editezi putin,oricum vad ca degeaba postez moduri,voi le descarcati,profitati de ele,va doare-n basca!Eu ma chinui ca prostu' sa va creez un mod nou,voi repede comentati,lasati ca asa o sa va fac si eu Wink eu inca mai intreb,pot transforma din fisiere .dae in fisiere .i3d fara sa folosesc Blender?

adica tu ai facut un mod care e imposibil pentru un incepator
si nu sti cum sal exportezi ?
ce penibil poti sa fi. Pe cine incerci sa pacalesti ?
nu tie rusine sa spui ca e facut de tine ?
modul ii aprtine lui "archi88"
dragos17
dragos17

Mesaje : 306
Data de inscriere : 14/09/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 20:26

dragos17 a scris:
Mircea a scris:
costy92 a scris:Gresala recunoscuta este pe jumatate iertata, dar la tine...

mah nu stiu ziceti ce vreti,eu zic tot inainte ca e facut de mine,si da e facut de mine Neutral si ce vreti sa ziceti ca UTB-urile pe care le faceti toti sunt facute de voi?E foarte greu sa iei de pe net unul si sa-l editezi putin,oricum vad ca degeaba postez moduri,voi le descarcati,profitati de ele,va doare-n basca!Eu ma chinui ca prostu' sa va creez un mod nou,voi repede comentati,lasati ca asa o sa va fac si eu Wink eu inca mai intreb,pot transforma din fisiere .dae in fisiere .i3d fara sa folosesc Blender?

adica tu ai facut un mod care e imposibil pentru un incepator
si nu sti cum sal exportezi ?
ce penibil poti sa fi. Pe cine incerci sa pacalesti ?
nu tie rusine sa spui ca e facut de tine ?
modul ii aprtine lui "archi88"

da man eu l-am facut...crezi ca e facut de acum?man intreaba-l si tu pe Andrei Valentin cat l-am sacait la cap sa ma ajute sa fac mod:|am vro doua saptamani de cand lucrez la el,nu ma crezi intreaba-l pe Andrei Valentin,el m-a ajutat si mi-a spus ce sa caut ca sa lucrez la mod.Si Cristi Dinu de ce sunt amuzant?Pt ca eu mi-am facut un mod si astia ciudosii sar repede cu gura?Eu vad ca degeaba am cerut ajutor,da man stiu cum sa exportez:
1.Intru in blender
2.Import fisierul .dae
3.Export fisierul .dae cu terminatia .i3d,insa aici e buba,mi sr blocheaza la exportare Neutral iar voi pentru ca sunteti moderii nu stiu cui,mari moderi de Romania(ca la noi la nimenea) sariti cu gura mare ca e copiat de nu stiu unde.Eu atat vreau sa stiu ca sa terminam odata discutia asta care mie mi-o provocat draci,mai ales voi astia invidiosii de pe aici,exista un mod sa export mai repede din .dae in .i3d ? Daca nu stiti nu mai comentati atunci!Deja am facut prea mult Off-Topic Neutral

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Dejan845 Lun 13 Mai - 21:12

Daca tu in 2 saptamani faci un asemena Ursus , eu imi arunc laptopul la gunoi si ma las de Farming .

Arata si noua cum ai facut rotile , fuzetele si toate astea ...ca tare's curios . Am mai zis noi , toti astia de pe forum , nu ne plac mincinosii si ca sa faci parte din comunitate , nu-i obligatoriu sa faci tractoare etc . Mai bine pune mana si fa-ti o casa , sau macar un cub in SKP si nu te mai lauda cu munca altora . Sa-ti fie rusine ! Smile) Ai fost mustrat in fata comunitatii ! =))
Dejan845
Dejan845

Mesaje : 442
Data de inscriere : 01/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Vizitato Lun 13 Mai - 21:26

Dejan@RO a scris:Daca tu in 2 saptamani faci un asemena Ursus , eu imi arunc laptopul la gunoi si ma las de Farming .

Arata si noua cum ai facut rotile , fuzetele si toate astea ...ca tare's curios . Am mai zis noi , toti astia de pe forum , nu ne plac mincinosii si ca sa faci parte din comunitate , nu-i obligatoriu sa faci tractoare etc . Mai bine pune mana si fa-ti o casa , sau macar un cub in SKP si nu te mai lauda cu munca altora . Sa-ti fie rusine ! Smile) Ai fost mustrat in fata comunitatii ! =))

Iar Off-Topic Neutral da man in 2saptamani faci un asemenea Ursus,ce crezi ca dureaza mai mult?si de ce sa-mi fie rusine?ca eu mi-am pus modul aici si toti comenteaza si stiu ca nu va place ca fac parte din comunitatea acestui forum(nimanui nu ii place)ma rog vad ca degeaba cer ajutor aici,o sa cer direct ajutor de la Andrei,poate el ma ajuta

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Cristi Dinu Lun 13 Mai - 21:41

Pe bune acum ,,eu unul lesin de ras...ca sa faci ursusul ala trebuie sa ai ceva experienta in skp.

Cristi Dinu

Mesaje : 863
Data de inscriere : 04/10/2012
Reputatie : 0

Sus In jos

Ajutor fisiere .i3d Empty Re: Ajutor fisiere .i3d

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum